Тренінг з бюджетної адвокації для регіональних представниць

Тренінг з бюджетної адвокації для лідерок БО «Позитивні жінки» з 10 регіонів України пройшов 24-27 квітня у Полтаві. Протягом чотирьох днів експерти, які представляють Школу бюджетної адвокації, знайомили учасниць з кращими кейсами, навчали основним принципам та механізмам бюджетної адвокації, та способам участі представниць неурядових організацій в процесі розробки нормативних документів та державної політики.

Окрему увагу було приділено інструментам моніторингу бюджетів у сфері охорони здоров’я, створенню аналітичних документів та візуалізації даних.

Наші представниці також вивчали досвід створення та організації кризових центрів для жінок. Зокрема, вони відвідали Кризовий центр адаптації для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах. Центр відкрили минулого року БО «Світло надії» спільно з Полтавською ОДА, Полтавською міською радою та іншими партнерами. Він може вмістити 25 жінок з дітьми та утримується за кошти обласного бюджету. Цей приклад став показовим, як неурядова організація, спільно з владою, може створити умови для тих, хто опинився в кризовій ситуації.

Ще один з прикладів, з яким ознайомилися наші представниці – це Навчально-виробничий центр, в якому можна пройти курси навчання професіям за напрямками «Швейна справа» та «Столярна справа», а також працевлаштуватися. Центр реалізує власну продукцію, а частину прибутку спрямовує на фінансування соціальних проектів. Ініціатором його створення також виступила організація «Світло надії», тим самим створивши умови для економічної незалежності жінок з уразливих груп.

Останній день тренінгу був присвячений закріпленню отриманих знань, через покрокову розробку конкретного кейсу та створенню адвокаційного плану на 2018 рік для кожного регіону.

 

Навчання наших представниць було проведене в рамках проекту«Розвиток потенціалу спільноти жінок, які живуть з ВІЛ», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Організатори: БО “Позитивні жінки” та МФ “Відродження” за участі БО “Світло надії”.

Фото: незалежне інтернет-видання “Трибуна” (Полтава) та учасниці тренінгу.

 

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed