Екстрена відповідь для людей, які живуть з ВІЛ, і з уразливих груп в Україні та сусідніх країнах

1 червня 2022 року БО «Позитивні жінки» за фінансової підтримки Eurasian Harm Reduction Association розпочала реалізацію проєкту «Emergency Response for People Living and Vulnerable to HIV in Ukraine and Neighbouring Countries» («Екстрена відповідь для людей, які живуть з ВІЛ, і з уразливих груп в Україні та сусідніх країнах»).

Період реалізації проєкту: червень 2022 року — березень 2023 року.

Завдання: надання допомоги жінкам з уразливих груп, які напряму чи опосередковано зазнали впливу агресії росії на території України.

Метою діяльності організації в рамках проєкту є створення і організація роботи центрів інформаційної підтримка у чотирьох регіонах України (Дніпропетровському, Запорізькому, Одеському, Полтавському) та забезпечення потребуючих жінок продуктами харчування й іншими, необхідними для життя речами та послугами, що впливають на прихильність до лікування жінок, які живуть з ВІЛ та є уразливими до нього в Україні.

Охоплення:

  • організація роботи центру інформаційної підтримки — 320 жінок, які живуть з ВІЛ та є вразливими до нього (включно з тими, хто евакуювалися з України через війну до сусідніх країн).
  • гуманітарна допомога — 360 жінок.
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed