Нестандартне мислення: долаючи труднощі в адвокації силами спільноти для стійких і високоякісних послуг в зв’язку з ВІЛ

За угодою про надання суб-гранту від Євразийської коаліції зі здоров’я, прав, гендерного та сексуального різноманіття (ЕСОМ), благодійна організація «Позитивні жінки» залучена до виконання в Україні регіонального проєкту «Нестандартне мислення: долаючи труднощі в адвокації силами спільноти для стійких і високоякісних послуг в зв’язку з ВІЛ» за підтримки Фонду підтримки мереж громадянського суспільства імені Роберта Карра. Діяльність на національному рівні спрямована на результативне реагування на фінансову нестійкість програм профілактики, догляду, підтримки та лікування для ключових груп населення, уразливих до порушення прав та ризику інфікування ВІЛ.

Період реалізації проєкту: квітень – вересень 2021 року.

Метою проєкту є покращення доступу жінок, які живуть з ВІЛ, уразливі до ВІЛ, в Україні до послуг сексуального та репродуктивного здоров’я, захисту прав, протидії насильству.

Завдання:

  1. Покращити доступ до правосуддя та захисту від насильства для жінок, які живуть з ВІЛ, в Україні.
  2. Створити умови для розширення пакету медичних послуг з сексуального та репродуктивного здоров’я для жінок, які живуть з ВІЛ.

В результаті реалізації проєкту буде:

  1. Задокументовано протягом 6 місяців не менш 10 випадків правопорушень по відношенню до жінок, які живуть з ВІЛ в Україні, зібрані кейси увійшли в тіньові звіти до комітетів ООН та інші альтернативні звіти.
  2. Створена актуальна база кризових центрів та притулків для жінок, постраждалих від насильства, з інформацією про умови прийняття та розміщення жінок, які живуть з ВІЛ, наркозалежністю, жінок з дітьми, зокрема в умовах COVID-19.
  3. В усіх регіонах України проведено оцінку доступності діагностики рака шийки матки та рака молочної залози для жінок, які живуть з ВІЛ.
  4. Покращено доступ жінок, які живуть з ВІЛ, є уразливими до ВІЛ, до послуг у сфері сексуального та репродуктивного здоров’я, а також допомоги постраждалим від насильства.
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed