Підтримка і наснаження жінок та дівчат, які живуть з ВІЛ, протидія насильству та стигмі, розвиток потенціалу у Київському регіоні

Проект «Підтримка і наснаження жінок та дівчат, які живуть з ВІЛ, протидія насильству та стигмі, розвиток потенціалу у Київському регіоні» за фінансової підтримки AIDS Healthcare Foundation, у партнерстві з AHF-Ukraine.

Термін дії проекту: серпень 2021 – липень 2022 року.

Мета проекту: Безпосереднє втручання для покращення фізичного та психологічного здоров’я ВІЛ+ жінок та дівчат у Київському регіоні.

Задачі проекту:

  1. Забезпечення потреб 350 ВІЛ – позитивних жінок, в тому числі молодих жінок і дівчаток -підлітків, шляхом залучення їх до мережі взаємодопомоги, в т.ч для дискордантних пар, інформування, консультування, заохочення, інтервенція «Школа життя з ВІЛ», мотивація , підтримка ініціатив, спрямованих на вирішення проблем, пов’язаних з їх ВІЛ-статусом, подолання внутрішньої стигми та дискримінації.
  2. Забезпечення 35 дівчат – підлітків, що живуть з ВІЛ інформацією, консультуванням, навчанням, мотивацією для прийняття ВІЛ-статусу, подолання стигми та дискримінації та залучення їх в програму сексуального та репродуктивного здоров’я.
  3. Підтримка і соціально – психологічний та правовий супровід 140 жінок, молодих жінок і дівчат-підлітків, які зазнали насильства.
  4. Інформування жінок і дівчат, що живуть з ВІЛ про збереження здоров’я, шляхом проведення ворк – шопів з лікарями.
  5. Поліпшення якості життя жінок / дівчат шляхом надання широкого спектру послуг по догляду, засобів гігієни та транспортних послуг.
  6. Лобіювання покриття послуг для жінок та дівчат з рахунок державного бюджету.

Результатами поставлених завдань стануть ВІЛ-позитивні жінки і дівчата, які подолали внутрішню стигму, мають гідну самооцінку, володіють навичками захисту своїх прав та протидії насильству, знають про медичні і психологічні аспекти життя з ВІЛ та збереження свого сексуального і репродуктивного здоров’я, натхненні рухом взаємної підтримки і волонтерства.

Проект сприятиме:

  • Розширенню можливостей для повноцінної участі жінок/дівчат, які живуть з ВІЛ в прийнятті рішень і плануванні, зокрема з питань гендерної рівності та прав людини
  • Партнери жінок і дівчат отримають підтримку на групах для дискордантних пар
  • Близьке оточення та діти клієнток проекту отримають підтримку під час спільних заходів і при індивідуальному зверненні, що безпосередньо сприятиме поліпшенню взаємин в сім’ях
  • Диференційовані послуги для жінок і дівчат будуть включені або розглянуті на включення в пакет послуг, що закуповуються за державні кошти
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed