Підтримка жінок, які живуть з ВІЛ, в кризовій ситуації

БО «Позитивні жінки» отримали допомогу в рамках Партнерської угоди з ООН Жінки в Україні за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) на підтримку жінок, які живуть з ВІЛ, в тому числі з дітьми, які постраждали від війни та евакуювались з регіонів, де відбувались активні бойові дії.

Період реалізації проєкту «Підтримка жінок, які живуть з ВІЛ, в кризовій ситуації»: квітень 2022 року — березень 2023 року.

Метою діяльності організації в рамках проєкту є покращення безпеки, захисту та психічного здоров’я 100 жінок, які живуть з ВІЛ, і 40 їхніх дітей, а також захисту їхніх прав шляхом:

  • організації безпечних місць (тимчасових притулків) для жінок, в тому числі з дітьми, в містах Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Хмельницький;
  • забезпечення базових потреб жінок та дітей;
  • покращення доступу до послуг у сфері охорони здоров’я та соціального захисту.

Завдання:

  1. Створення нових притулків та зміцнення існуючих у мм. Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці та Хмельницький для тимчасового розміщення/приймання жінок, які живуть з ВІЛ, які постраждали від війни, з різних регіонів України. У результаті 100 жінок підвищать свою безпеку та отримають доступ до тимчасового житла.
  2. Забезпечення життєво необхідними товарами та предметами першої необхідності, такими як їжа, вода, засоби індивідуальної гігієни, одяг, ліки. У результаті 100 жінок отримають гігієнічні та продуктові набори, білизну, 40 дітей отримають дитяче харчування та підгузки, 50 жінок отримають ліки.
  3. Надання психологічної та юридичної підтримки (онлайн індивідуальні та групові консультації з психологом/психотерапевта), консультації з питань лікування (з регіональними координаторами), юридичні консультації (відновлення документів, соціальних виплат, захист прав тощо).
  4. Здійснення соціального супроводу на місцях та реагування згідно з індивідуальними потребами жінок: допомога у виїзді за кордон, сприяння працевлаштуванню, постановці на медичний облік, пошук постійного житла, школи чи дитячого садка для дітей тощо.

Заходи проєкту реалізовуватимуться за безпосередньої участі жінок з уразливих груп — активісток спільноти жінок, які живуть з ВІЛ, у цільових містах.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed