Посилення лідерської ролі в адвокації для розвитку спроможності спільноти жінок, які живуть з ВІЛ, на національному та регіональному рівні для забезпечення надання стійкості послуг з ВІЛ

В рамках національних проєктів «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні» та «Механізм реагування Глобального фонду на COVID-19», які реалізуються за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією по програмним компонентам «100 % життя» — Мережа ЛЖВ, БО «Позитивні жінки» розпочала діяльність проєкту «Лідерство жінок у відповіді на епідемію ВІЛ».

Період реалізації проєкту: січень 2022 року — грудень 2022 року.

Метою діяльності БО «Позитивні жінки» в рамках проєкту є посилення лідерської ролі спільноти жінок, які живуть з ВІЛ, адвокатування доступу до послуг сексуального та репродуктивного здоров’я, захист прав, представлення інтересів, протидія дискримінації та насильству, надання параюридичної допомоги. А також виділення на це бюджетних коштів на національному та регіональному рівнях (у 25 регіонах України).

Завдання:

  1. Зміцнити потенціал представниць спільноти жінок, які живуть з ВІЛ, та посилити їх експертизу, для здійснення адвокаційних заходів, проведення інформаційних кампаній та ефективної участі в дорадчих органах на національному рівні та на місцях, дизайні програм та моніторингу заходів у відповідь на епідемію ВІЛ.
  2. Створити й розширити можливості для значущої участі жінок, які живуть з ВІЛ, в процесах прийняття рішень та плануванні програм у сфері сексуального та репродуктивного здоров’я, гендерної рівності та прав людини, протидії насильству з врахування потреб спільноти.
  3. Покращити доступ до правосуддя та захисту від насильства для жінок, які живуть з ВІЛ.
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed