Протидія стигмі заради подолання ВІЛ/СНІДу в країнах СЄЦА

БО «Позитивні жінки» спільно з Фондом AFEW International, в партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «СНІД Фонд Схід-Захід» за фінансової підтримки компанії Gilead Sciences розпочала реалізацію нового цікавого, творчого та важливого проєкту «Протидія стигмі заради подолання ВІЛ/СНІДу в країнах СЄЦА».

Період реалізації: липень — грудень 2022 року

Стигма є основним бар’єром для протидії ВІЛ у країнах СЄЦА, тому проєкт спрямований на розширення прав та можливостей жінок, які живуть із ВІЛ, та жінок із ключових груп населення, а також на зміну ставлення до них суспільства.

Досягати цієї мети ми будемо, звертаючись до проблеми самостигматизації через спільні дослідження на базі спільноти, навчання та використання досвіду учасників для організації інформаційної кампанії проти ширшої соціальної стигми.

Волонтерки, учасниці ініціативних груп та альтернатки регіональних представниць БО «Позитивні жінки» матимуть унікальну можливість пройти навчання у Школі «Рівна-Рівній», яка складається з 12 уроків на необхідні теми та практичних вправ (базова інформація про ВІЛ-інфекцію та супутні захворювання, стигма та дискримінація, гендерна рівність, права ЖЖВ, організація й модерування заходів, проведення опитувань, методи ефективного консультування).

Паралельно протягом 6 місяців проводитимуться регулярні індивідуальні консультування та наставництво учасниць проєкту в офлайн- та онлайн-форматі.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed