Психологічна підтримка активісток організації та гуманітарна допомога жінкам які живуть з ВІЛ в Україні, в умовах кризової ситуації

За підтримки Євразійської Жіночої мережі зі СНІДу благодійна організація «Позитивні жінки» розпочала діяльність у двох важливих на сьогодні напрямках — психологічній підтримці активісток організації та безпосередній гуманітарній допомозі жінкам, які живуть з ВІЛ в Україні, та перебувають у кризовій ситуації.

Період реалізації проєкту: квітень 2022 року — червень 2022 року.

Завдання:

  1. Розвити навички ефективного використання активістками спільноти внутрішнього ресурсу та зниження рівня професійного вигорання серед них.
    Планується надання індивідуальних психологічних консультацій в онлайн-режимі, проведення супервізії та груп психологічної підтримки з залученням психотерапевтки для активісток організації.
  2. Забезпечення доступу жінок, які живуть з ВІЛ, та їх дітей до базових потреб – їжі, засобів гігієни, життєво необхідних ліків, підгузків та дитячого харчування.
    Планується забезпечити жінок, які живуть з ВІЛ в Україні та опинилися в кризовій ситуації, їжею, необхідними медикаментами, засобами гігієни, а дітей, народжених від ВІЛ-позитивних матерів – дитячим харчуванням та підгузками.

Планові результати:

  • 24 активістки організації покращили свій психологічний стан, шляхом проходження курсу індивідуальних психологічних консультацій (не менше 5) / супервізії та участі в групах психологічної допомоги;
  • 100 ВІЛ-позитивних жінок будуть забезпечені доступом до базових потреб – їжа, засоби гігієни;
  • 50 дітей, народжених від ВІЛ-позитивних жінок, отримають дитяче харчування і памперси;
  • 30 жінок отримають життєво необхідні ліки.
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed