Шукаємо постачальника послуг на 2018 рік

Благодійна організація «Позитивні жінки» (далі – Організація) оголошує конкурсні торги на закупівлю послуг з матеріально-технічного супроводу заходів.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг:
З 01 лютого 2018 року по 31 грудня 2018 року

У конкурсі можуть брати участь юридичні особи та фізичні особи-підприємці. При цьому, фізичні особи-підприємці, які подаються на конкурс, повинні знаходитися на загальній або на спрощеній системі оподаткування (третя група), а також мати відповідні КВЕДИ на надання послуг/виконання робіт, передбачених предметом закупівлі.

Детальний опис оголошення про тендер, з усіма вимогами та додатками, знаходиться у прикріплених файлах.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (067) 239-69-36, контактна особа: Віра Варига (звертайтеся також через електронну пошту: variga_vera@ukr.net або positivewomen.ukraine@gmail.com)

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:
вул. Межигірська, 87А, під’їзд 5, офіс 33, м. Київ, 04080

Приймання пропозицій здійснюється з 10.00 до 15.00.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:
29 січня 2018 року, до 15 год. 00 хв. за київським часом.

Розкриття тендерних пропозицій учасників торгів відбудеться:
29 січня 2018 року, о 17 год. 00 хв. за київським часом, за адресою: вул. Межигірська, 87А, під’їзд 5, офіс 33, м. Київ, 04080

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) дні. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом оприлюднення на веб-сайті Організації www.women-union.org.ua та шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру поштою або електронною поштою. Переможцю процедури закупівлі упродовж 3 (трьох) днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане електронною поштою письмове повідомлення про акцепт його пропозиції.

Додатки:

– Оголошення про тендер

– Форма тендерної пропизиції

– Додаток 3

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed