Позитивні на Куражі

Кураж Базар – найвідоміша та найцікавіша, унікальна київська барахолка, яка щомісяця розташовується на Арт-заводі Платформа. Цими вихідними, а саме 27 та 28 травня, “Позитивні жінки” також будуть на “Куражі”.

На нас там чекають дві важливі справи: збір пожертв для ВІЛ-позитивних жінок, які потрапили у кризову ситуацію, та зустріч з Елтоном Джоном.

Збір пожертв (одяг, предмети вжитку) проводитиметься на території Барахолки, і усі зібрані речі будуть передані ВІЛ-позитивним жінкам, які знаходяться у кризових життєвих ситуаціях. Ми стоятимемо з 16:00 неділі, 27 травня, та увесь наступний день.

А 28 травня на Барахолку завітає сам сер Елтон Джон – на запрошення Фонду Олени Пінчук. Сер Елтон проведе зустріч з українськими активістами у сфері ВІЛ та поспілкується з ВІЛ-позитивними людьми.


Відвідувачі зможуть відвідати фотовиставку, що покаже історію 11 років спільної діяльності Фонду Олени Пінчук та СНІД-Фонду Елтона Джона. Знову в Києві буде представлений міжнародний арт-проект, створений одним із найвідоміших сучасних художників Ай Вей Веєм на прохання Елтона Джона.

Вартість вхідного квитка складе 100 грн. А всі зібрані кошти від проданих квитків в цей день будуть спрямовані на реалізацію проекту зі створення інформаційно освітнього центру для молоді в Києві.

Багаторічний партнер Фонду Олени Пінчук – Всеукраїнська Мережа ЛЖВ представить інтерактивну програму, до якої увійде освітній лекторій, квести, лабіринт, тестування на ВІЛ тощо. Відомі українські медійники та активісти читатимуть лекції, зокрема, про толерантність та недискримінацію, про сексуальну просвіту та біологію сексуальності. Також протягом дня працюватиме безкоштовний пункт швидкого тестування на ВІЛ.

 

Фото на обкладинці by Mohamed Nohassi on Unsplash

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed