ПРООН підтримуватиме ініціативи “Позитивних жінок”

У середу, 15 серпня, відбулася зустріч представниць БО “Позитивні жінки” та фахівців Офісу ПРООН в Україні.

На зустрічі обговорили два напрямки співпраці до кінця 2018 року – проведення Національного жіночого форуму з ВІЛ та СНІД, та кампанії “16 днів проти гендерного насильства”.

Національний Жіночий Форум з ВІЛ та СНІД, який відбудеться у жовтні, буде вже четвертим. Завданням форуму є підтримка та зміцнення жіночого лідерства у відповіді на виклики ВІЛ та СНІДу та проблеми гендерної рівності, протидії насильству. Офіс Програми розвитку ООН в Україні цього року погодився частково підтримати Форум.

У листопаді також розпочнеться кампанія “16 днів проти гендерного насильства”, яка є міжнародною ініціативою, і до якої “Позитивні жінки” вперше приєдналися у 2014 році. З того часу заходами щороку охоплюється щонайменше 13 регіонів та більше 20 міст України. Цього року у фокусі кампанії будуть дівчата та молоді жінки, які потенційно мають ризик насильства або вже його зазнали. “Будь у курсі=Будь захищена” – таким буде слоган кампанії, який проводитимуть “Позитивні жінки”.

Відеоролик, який було знято за підтримки ПРООН минулого року на цю тему, ви можете переглянути за посиланням. Кампанія пройде у 10 регіонах України у рамках проекту “Розвиток потенціалу спільноти жінок, які живуть з ВІЛ”, який реалізується за фінансової підтримки БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ”.

Також на зустрічі були обговорені можливості та стратегічні напрямки співпраці на 2019 рік.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed