Робочий візит до Одеси

16 серпня Олена Стрижак, голова організації, відвідала Одесу, де зустрілася з регіональною представницею Аліною Мельниченко, фахівцями міського управління охорони здоров’я та обласного СНІД-центру.

Зокрема, був підписаний договір про співпрацю, між БО “Позитивні жінки” та Одеським обласним центром профілактики та боротьби зі СНІДом. Один з напрямків співпраці – діяльність по валідації елімінації ВІЛ та сифілісу від матері до дитини у Одеській області. Про роботу у цьому напрямку ми писали раніше.

До складу робочої групи по внесенню змін до Наказу МОЗ №787 “Про затвердження Порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні”, яка у вересні буде створена при Центрі Громадського здоров’я МОЗ України, була запрошена та дала погодження на участь Валентина Беспоясна, заступниця директора департамента охорони здоров’я Одеської міської ради. Створення робочої групи ініціювали “Позитивні жінки” на одній з останніх сесій Комітету з програмних питань Національної ради з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Також Олена зустрілася з представницями ініціативної групи жінок, які живуть з ВІЛ, та ознайомила їх зі стратегічними напрямками діяльності БО “Позитивні жінки”.

Робочий візит відбувся у рамках проекту “Розвиток спільноти жінок, які живуть з ВІЛ”, який реалізується за підтримки Мережі “100% ЖИТТЯ”.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed