Онлайн опитування “Прихильність жінок, які живуть з ВІЛ, до АРВ-терапії” в Україні

Благодійна організація “Позитивні жінки” запустила онлайн-опитування “Прихильність жінок, які живуть з ВІЛ, до АРВ-терапії”. Опитування проводиться по всій території України, анкету можна заповнити з телефону.

“Зараз, коли ми говоримо про досягення цілей 90-90-90 – 90% людей, які живуть з ВІЛ, знають про свій статус, 90% отримують лікування, 90% мають невизначене вірусне навантаження – важливо зрозуміти, що саме стає перешкодою у тому, щоб звернутися до лікаря, отримати належне лікування та дотримуватися режиму прийому. Жінки мають особливо багато різних чинників,  які можуть впливати на дотримання прихильності до лікування: це і залежність від партнера, в тому числі економічна, і необхідність доглядати дітей або інших членів родини, вести побут, і стигма та самостигма. Крім того, існують певні обмеження, які поки що є у медичній сфері. Ми хочемо запитати самих жінок, наскільки в їх житті проявленні ці обмеження, щоб далі з ними працювати. Особливо цікаво, наскільки різними (або ні) будуть відповіді жінок з обласних центрів, та жінок з малих міст та сіл” – коментує Аліна Ярославська, координаторка онлайн-дослідження.

Очікується, що дослідження буде проведено протягом вересня-жовтня, і у ньому прийме участь близько 300 жінок.

Ми звертаємося до партнерських організацій та зацікавлених осіб поширити посилання на опитування серед клієнток та колежанок.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed