Регіональні представниці зустрілися в Києві

Проміжні досягнення та успіхи, труднощі, планування та рекомендації – ці питання обговорювали представниці БО «Позитивні жінки» з 10 регіонів України, які зібралися 20 вересня на робочу зустріч у рамках проекту «Розвиток спільноти жінок, які живуть з ВІЛ».

Зустріч відкрила Олена Стрижак, голова правління організації, та розповіла про регіони, які вона відвідала з наставницьким візитом – Полтава, Одеса, Херсон, Київ. Окремо Олена відмітила Ольгу Моторненко, представницю з Полтави, за налагодження тісної співпраці зі СНІД-центром та допомогу у юридичному супроводі клієнтки, та Оксану Копач з м. Херсон, за ефективну взаємодію з Українською гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ).

Олена Стрижак представила нового бухгалтера організації, Сергія Родіна – з ним були обговорені питання фінансів та звітності.

Про якісну та вчасну звітність, комунікації між виконавцями проекту розповіли Олена Грідасова, Ганна Арябінська та Андрій Маляренко, представники Секретаріату організації.

Окрема сесія була присвячена плануванню заходів до 16 днів активних дій проти гендерного насильства. Було визначено п’ять обов’язкових заходів для кожного з 10 регіонів, та запропоновано розпочати їх підготовку по поверненню додому.

Аліна Ярославська, яка відповідає за комунікації, відмітила, що протягом серпня вийшло 12 публікацій про проект у 5 регіонах України, порекомендувала іншим 5 регіонам налагодити співпрацю зі ЗМІ, а також запропонувала провести онлайн навчання роботі зі ЗМІ та соцмережами.

Крім цього, обговорені пропозиції, внесені БО “Позитивні жінки”, до Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції на 2019-2023 роки, з метою адвокатування внесення їх до місцевих програм з протидії ВІЛ на наступний період.

Світлана Мороз провела сесію, на якій було зроблено ревізію дослідження, яке проводять «Позитивні жінки» – «Права жінок, які живуть з ВІЛ в Україні». Наразі вже опрошено 370 жінок, заплановано опросити до кінця жовтня ще 130.

Проект «Розвиток потенціалу спільноти жінок, які живуть з ВІЛ» реалізується за підтримки МБО «100% ЖИТТЯ», у рамках програми Глобального Фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed