Наставницький візит до Краматорська

27-28 листопада відбувся наставницький візит керівниці БО “Позитивні жінки” Олени Стрижак до міста Краматорськ. Регіональною координаторкою у Донецькій області є Оксана Мастакова.

Протягом першого дня були здійснені візити до Донецької ОДА, а саме до управління у справах сім’ї та молоді, де Олена та Оксана зустрілися з Лілією Золкіною, начальницею управління, та Валентиною Карпенко, головною фахівчинею відділу у справах сім’ї, молоді та гендерної рівності. Учасниці зустрічі обговорили створення Кризового центру для жінок, які пережили насильство, окреслили плани подальшої співпраці.

kramatorsk1

Цього ж дня відбулася зустріч з начальником управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Андрієм Гореславцем, на якій гості заручилися підтримкою в пошуку місця для проведення груп самодопомоги.

На завершення дня Олена Стрижак та Оксана Мастакова провели групу самодопомоги для жінок, які живуть з ВІЛ.

28 листопада пройшов прес-сніданок, на якому була презентована діяльність проекту “Розвиток потенціалу спільноти жінок, які живуть з ВІЛ”, та заходи в рамках кампанії “Насильству немає виправдання”, які зараз впроваджуються БО “Позитивні жінки”. Прес-сніданок відвідали присутні Лілія Кисліцина, депутатка Краматорської міської ради, та Наталія Щербак, завідуюча відділенням з надання допомоги хворим на ВІЛ та СНІД.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed