Активістки “Позитивних жінок” взяли участь у вуличній акції «Час зупинити туберкульоз»

22 березня представники неурядового та державного секторів провели вуличну акцію «Час зупинити туберкульоз», присвячену Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом, що відзначається 24 березня.
Сьогодні ми знову говоримо про проблему туберкульозу в Україні, розповідаємо громадськості про профілактику та ризики захворювання, основні симптоми, шляхи передачі, руйнуємо міфи про ТБ та намагаємося знизити рівень стигми в суспільстві.

Всі, хто завітали на акцію мали змогу взяти участь у квесті, виконати цікаві завдання та отримати подарунки. Найактивнішими виявилися студенти. Дев’ять команд зі столичних вузів, під час інтерактивного квесту перевірили та вдосконали свої знання про туберкульоз.

Учасники заходу та прості перехожі фотографувалися біля фотозон, розбирали презервативи та ласували смачними яблуками. Приємним бонусом став виступ активної учасниці БО «Позитивні жінки», саксофоністки Валентини Черкасової. Своєю творчістю вона ще раз наголошувала, що настав час зупинити туберкульоз в Україні.

Акція відбулася за ініціативи Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна», ВБО «Конвіктус Україна» у співпраці з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київським міським центром громадського здоров’я, МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я», БО «Позитивні жінки», Товариством Червоного Хреста України та МБФ «Альянс громадського здоров’я». Діяльність Партнерства здійснюється у співпраці з ВБО «Конвіктус Україна» за технічної та фінансової підтримки проекту «Виклик туберкульозу» (Challenge TB), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується в Україні організацією PATH.

____________________________________________________

Довідка:
В 2014 році Україна вперше ввійшла до п’ятірки країн світу з найвищим показником мультирезистентного туберкульозу. Протягом останніх років спостерігається зростання кількості випадків мультирезистентного туберкульозу з 3482 у 2009 році до 6757 у 2017 році. За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, кількість випадків захворювання на активний туберкульоз, включаючи його рецидиви, серед усього населення України за 2018 рік становила 26 321. Тільки в лютому 2019 року 2 265 українців дізналися, що хворі на туберкульоз.

Підготувала Ірина Соловей

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed