Тренінг для спільнот в Грузії

Протягом двох днів, 3-4 липня, в Тбілісі, проходив тренінг для формування експертних навичок в моніторингу якості і задоволеності послуг, який проводився командою Євразійського регіонального Консорціуму. Учасники тренінгу – делеговані представники організацій під керуванням спільнот, уразливих до порушення прав на прояви своєї ідентичності, способу життя, доступу до медичної та соціальної допомоги, з Грузії, Молдови, Білорусі, Киргизстану, Вірменії, Росії, Казахстану, України, Угорщини, країн Балтійського регіону. Від України у тренінгу приймала участь Ганна Арябінська, активістка БО “Позитивні жінки” з Києва.

«Безцінний дослідницький та адвокаційний досвід інших країн і спільнот в розробці і пілотуванні методологій, презентації і грамотному використанні результатів досліджень, а головне визнання таких результатів і цифр державними службами, партнерами та іншими стейкхолдерами процесу, залишиться корисним навиком для учасників тренінгу і буде служити на благо і розвиток наших спільнот», – поділилася враженнями про тренінг Ганна.

aryabinska

Два дні навчання змогли поєднати в собі інформативну насиченість, презентації трьох підходів до досліджень, методологічний блок, захоплюючий інтерактив і вправи емоційного перезавантаження. Кращим результатом накопичених емоцій і знань стануть Проектні заявки для проведення досліджень силами спільнот.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed