БО «Позитивні жінки» оголошує тендер на закупівлю комп’ютерної техніки

Дана закупівля здійснюється в рамках проекту «Розвиток потенціалу спільноти жінок, які живуть з ВІЛ» Угоди 013-GF-20 від 02 січня 2020 року, за фінансової підтримки БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: червень – липень 2020 року

Опис позицій для закупівлі, технічні вимоги до товарів та кваліфікаційні вимоги до постачальників послуг знаходяться за посиланням

Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Правила оформлення пропозиції учасника:

  1. Учасники мають ознайомитися з Запитом та правилами участі в тендері місцевої закупівлі та технічними характеристиками обладнання на сайті БО «Позитивні жінки», та подавати пропозиції надсилаючи у електронному вигляді на поштову скриньку відповідального співробітника Галянт Ірина irinagalyant1@gmail.com
  2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в місцеву закупівлю, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.
  3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
  4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.
  5. До участі у оцінці пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція у формі Додатку 1 до Цінової пропозиції, рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

Участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

 

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками (Галянт Ірина Геннадіївна, бухгалтер, м. Київ, вул. Костянтинівська 46-52, офіс 01, тел 068-351-66-21, e-mail: irinagalyant1@gmail.com) .

 

Цінові пропозиції приймаються на електронну скриньку Галянт Ірина – irinagalyant1@gmail.com з 19.06.2020 до  23.06.2020  р . (включно).

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі):

Обрання переможця конкурсних торгів буде відбуватися серед постачальників обладнання, що надіслали пропозиції на електронну почтову скриньку відповідального співробітника Галянт Ірина irinagalyant1@gmail.com разом з повним комплектом реєстраційних документів постачальника.

Комітетом із місцевої закупівлі Організатора відбираються розглядає пропозицію переможця на відповідність технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. Після чого відбувається затвердження переможця процедури місцевої закупівлі.

Для проведення місцевої закупівлі та визначення переможця достатньо однієї пропозиції, що повністю відповідає технічним характеристики обладнання, що подається на місцеву закупівлю.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 (п’яти) календарних днів з кінцевої дати подання цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.

Бланк тендерної Заявки (Додаток 1 до Цінової пропозиції) знаходиться ЗА ПОСИЛАННЯМ

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed