Можливості для жінок впливати на діяльність Глобального фонду в країні

Глобальний фонд прагне підтримувати участь жінок у всіх процесах та протягом всього циклу реалізації грантів фонду і в рамках Стратегічної ініціативи з питань спільнот, прав і гендеру надає можливість отримати технічну допомогу.

У минулому році, щоб підтримати спільноту жінок, які живуть з ВІЛ в Україні, організація «Позитивні жінки» подала заявку на отримання технічної допомоги для проведення ґендерного аудиту Національної стратегії відповіді на ВІЛ, туберкульоз та вірусні гепатити до 2030 року.

Нашою метою стало виявлення гендерно-чутливих заходів в рамках пакету послуг в зв’язку з ВІЛ, який фінансується як з національного бюджету, так і за рахунок коштів Глобального фонду. Наступним етапом було додавання бюджету, що враховує гендерні аспекти, в Національний план дій на період 2021-2023 рр. і підвищення рівня участі жінок, які живуть з ВІЛ, та жінок з ключових груп населення в плануванні та підготовці такого бюджету.

“Не дивлячись на поточні проблеми на національному рівні, ми б подали заявку на технічну допомогу ще раз. Ми вважаємо, що цей ресурс дає жінкам цінну можливість об’єднатися, щоб домогтися відповідності національних стратегій і бюджетів нашим потребам і правам. ” – розповідає Голова правління Олена Стрижак.

В чому ж полягає процес подання заявки?

Вам необхідно заповнити Форму заявки на технічну допомогу з питань СПГ. На чотирьох сторінках форми треба розповісти про себе, про те, якого результату ви хочете досягти, та про те, які заходи необхідно здійснити для досягнення мети. Окрім того можна звернутись за допомогою в складанні заявки в Регіональну платформу з питань спільнот, прав і гендеру, перед її відправленням на розгляд в ГФ. Процес розгляду заявки може тривати до 3х місяців, в залежності від складності запланованої роботи та наявності організаціїпровайдеру ТД, які можуть її виконати.

Отже, якщо ви ще не подали заявку на технічну допомогу, то вам варто це зробити! Ми закликаємо жіночі ініціативи використовувати можливості для підвищення ефективності своєї діяльності.

Детальніше про можливості технічної допомоги – в інформаційному бюлетені Women4GlobalFund

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed