КОНКУРС «Надавач/надавачка послуг з координації регіональної діяльності в Запорізькій області та Черкаській області»

ОГОЛОШЕННЯ №1

26.01.2022 р.

Благодійна організація «Позитивні жінки» (Організація) оголошує конкурс на вакансію «Консультант/консультантка з координації регіональної діяльності» в Запорізькій та в Черкаській областях у проєкті «Лідерство жінок у відповіді на епідемію ВІЛ» (напрямок 156М), за фінансової підтримки Благодійної організації «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».

І. Обсяг послуг

 1. Виявлення, підтримка та інформування жінок, які живуть з ВІЛ, та жінок з ключових спільнот з питань захисту своїх прав, дій у випадках гендерно обумовленого насильства.
 2. Супровід та/або скерування жінок, постраждалих від насильства, до органів соціального захисту населення та центрів, в яких надають допомогу у випадках насильства, використовуючи існуючу базу даних Організації та в рамках діючих партнерських угод.
 3. Моніторинг та реагування на порушення прав жінок, які живуть з ВІЛ за допомогою Інформаційно-телекомунікаційної системи DataCheck.
 4. Проведення оцінки потреб жінок, які живуть з ВІЛ, та бар‘єрів, з якими вони стикаються на місцевому та обласному рівнях, у доступі до послуг у сфері громадського здоров‘я, соціального захисту населення та захисту прав.
 5. Лобіювання на місцях розширення доступу жінок, які живуть з ВІЛ, до якісних послуг у сфері психічного, сексуального та репродуктивного здоров‘я, ініціювання відповідних заходів та адвокаційних дій.
 6. Підготовка та проведення щорічної національної інформаційної кампанії «Насильству немає виправдання!» в рамках 16 днів активізму проти гендерно обумовленого насильства в області.
 7. Активна участь у роботі міських та обласних дорадчих органів, з питань протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу, елімінації передачі ВІЛ та сифілісу від матері до дитини та ін., для представлення потреб спільноти та інтересів жінок, які живуть з ВІЛ.
 8. Участь у регіональних Маршах жінок, Національному Жіночому Форумі з ВІЛ та СНІД та ін. заходах Організації, спрямованих на мобілізацію спільноти.
 9. Участь у впроваджені заходів стратегічного, операційного та комунікаційного планів Організації на обласному рівні.
 10. Ведення та наповнення офіційної регіональної сторінки в соціальній мережі Фейсбук.
 11. Участь у щотижневих робочих зустрічах проекту в онлайн-режимі (платформа ZOOM).
 12. Складання щомісячних звітів з надання послуг по проекту за затвердженими формами.

Термін надання послуг:

з 2 лютого по 31 грудня 2022 року

IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється після їх надання, звітування з підтверджуючими документами та підписання Акта про надання послуг.           

ІV. Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасників/учасниць

Підтверджуюча документація:

Вища освіта

Диплом

Релевантно: додаткова освіта у сфері громадського здоров‘я, захисту прав, соціального супроводу та мотиваційного консультування, адвокації

Сертифікат про проходження навчання

Досвід надання послуг з консультування, соціального супроводу та підтримки жінок, які живуть з ВІЛ, з питань життя з ВІЛ, захисту своїх прав, гендерно обумовленого насильства.

Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду

Вільне володіння українською мовою

Резюме

За умови наявності у декількох кандидатів/кандидаток однакового досвіду, що відповідає загальним вимогам конкурсу, перевага надаватиметься жінкам, які живуть з ВІЛ, та які можуть виступати з відкритим обличчям.

VI. Критерії оцінки:

Критерії оцінки

Ваговий коефіцієнт

Досвід надання відповідних послуг

60%

Доступ до ключових спільнот

40%

 Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме/CV та мотиваційний лист з описом релевантного досвіду. 
 2. Документи на підтвердження освіти (дипломи, сертифікати, тощо). 
 3. Якщо учасник/учасниця зареєстрован/на як ФОП, необхідно надати такі реєстраційні документи: копія Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру, свідоцтво платника податку. Для учасниць, які працюють по ЦПХ – копію паспорту та копію ІНН.

Документи, які передбачають підпис учасника/учасниці конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу natali.kovnir@gmail.com з поміткою в темі листа «Надавач/надавачка послуг з координації регіональної діяльності в_ваша область».

Термін подання документів: до 2 лютого 2022 р.,  реєстрація документів завершується о 18:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Звертаємо Вашу увагу:

Визначення переможця/переможниці конкурсу відбудеться протягом 1 (одного) робочого дня після завершення дії Оголошення. Після обрання, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ” на розгляд та затвердження та розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам/учасницям шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed