КОНКУРС ПОДОВЖЕНО «Надавач (-ка) консультаційних послуг з регіональної координації в Вінницькій, Львівській областях», напрямок 213М

18 березня 2022 р.

Благодійна організація «Позитивні жінки» (Організація) оголошує конкурс на вакансію «Надавач (-ка) консультаційних послуг з регіональної координації в Вінницькій, Львівській областях» у проекті «Лідерство жінок у відповіді на епідемію ВІЛ» (напрямок 213М), за фінансової підтримки Благодійної організації «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».

І. Обсяг послуг/робіт

 1. Створення безпечних просторів для жінок, зокрема уразливих до насильства або постраждалих від домашнього або гендерно-обумовленого насильства, на базі спільноти (проведення груп взаємодопомоги, створення закритих груп в месенджерах).
 2. Проведення навчання для жінок, які живуть з ВІЛ, та жінок уразливих до ВІЛ, з питань сексуального та репродуктивного здоров’я (організація та проведення щоквартальних вебінарів для клієнток).
 3. Розповсюдження інформації через існуючи канали комунікації (групи взаємодопомоги, школи пацієнтів/ок, зменшення шкоди, веб-сайти, телефони довіри, національні гарячі лінії, закриті групи та чати) про послуги в рамках проекту.
 4. Розповсюдження інформації щодо створення безпечних просторів для жінок уразливих до насильства або постраждалих від насильства серед неприбуткових організацій, державних установ (соціальних служб, та медичних закладів), кризових центрів, шелтерів, кризових кімнат, що надають послуги жінкам, які живуть з ВІЛ, з інших ключових груп), а також інформацію на гарячі лінії протидії насильству.
 5. Визначення критеріїв отримання та надання гігієнічних наборів для жінок, які постраждали від домашнього і гендерно-обумовленого насильства.

II. Термін надання послуг/виконання робіт:

з 1 квітня 2022 р. по 31 грудня 2022 р.

IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється після їх надання, звітування з підтверджуючими документами та підписання Акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач (-ка) послуг здійснює за власний рахунок.   

ІV. Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасників: (перелік надається як приклад)

Підтверджуюча документація:

Вища освіта

Диплом

Релевантно: освіта у сфері громадського здоров‘я, захисту прав, соціального супроводу та мотиваційного консультування, адвокації

Сертифікат про проходження навчання

Досвід надання послуг з консультування, соціального супроводу та підтримки жінок, які живуть з ВІЛ, з питань життя з ВІЛ, захисту своїх прав, гендерно обумовленого насильства.

Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду

Вільне володіння українською мовою

Резюме

 V. Критерії оцінки:

Критерії оцінки

Ваговий коефіцієнт

Вартість послуг (грн. за годину)

40%

Досвід роботи

60%

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме/CV та мотиваційний лист з описом релевантного досвіду. 
 2. Документи на підтвердження освіти (дипломи, сертифікати, тощо). 
 3. Якщо учасниця зареєстрована, як ФОП, необхідно надати такі реєстраційні документи: копія Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру, свідоцтво платника податку. Для учасниць, які працюють по ЦПХ – копію паспорту та копію ІНН.
 4. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток  до оголошення.

Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу natali.kovnir@gmail.com з поміткою в темі листа «Надавач консультаційних послуг з регіональної координації в Вінницькій, Закарпатській, Львівській областях, напрямок 156М».

Термін подання документів:  до 28 березня 2022 р.,  реєстрація документів завершується о 18:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Звертаємо Вашу увагу:

Конкурс вважаються таким, що відбувся, якщо було отримано хоча б дві пропозиції, що відповідають вимогам Оголошення.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення. Після обрання переможця, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО “100 відсотків життя” на розгляд та затвердження та розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • учасник ознайомлений з Оголошенням, яке опубліковано 18 березня 2022 р.;
 • Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю Організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;
 • Організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Мережі;
 • Цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови даної комерційної пропозиції та Оголошення, укласти договір на закупівлю товарів/послуг та правдивість всіх відомостей зазначених у цій комерційної пропозиції.

Додаток до оголошення

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed