У місті Хмельницький зареєстровано осередок БО «БФ Позитивні жінки Хмельницький»

У місті Хмельницький зареєстровано осередок БО «БФ Позитивні жінки Хмельницький»! Його очолила наша регіональна координаторка на Хмельниччині Альона Пилипюк.
 
Сьогодні ми всі стали на захист своєї країни, де кожна та кожен має свій фронт роботи задля спільної перемоги. Наш фронт — допомога тим, хто лишилися найменш захищеними від війни. Створення осередку БО «БФ Позитивні жінки Хмельницький» — значний та важливий крок для нашої спільноти у підтримці жінок, які живуть з ВІЛ, жінок, які постраждали від насильства, та жінок з уразливих спільнот.
 
Наразі також планується лобіювання питання про надання приміщення у Хмельницькому, де жінки зі спільноти зможуть отримувати унікальні послуги, які сьогодні не забезпечують ані медичні, ані соціальні установи — групи взаємодопомоги, інтервенція «Школа життя з ВІЛ», консультування за принципом «рівна-рівній» та де проводитимуться інформаційні заходи для мешканців громади й медичного персоналу.
 
Ще одним завданням БО «БФ Позитивні жінки Хмельницький», яке ставить перед собою Альона Пилипюк, є зниження внутрішньої стигми, поліпшення психоемоційного стану жінок, які живуть з ВІЛ, та підвищення мотивації їхньої активної участі у житті суспільстві.
 
Я хочу об’єднати свої зусилля з зусиллями партнерських організацій та державних служб і надалі співпрацювати з ними у сфері реалізації прав та законних інтересів жінок, які постраждали від домашнього насильства, а також жінок, яких торкнулась епідемія ВІЛ та жінок ВПО в м. Хмельницький. Діяльність БО «БФ Позитивні жінки Хмельницький» буде спрямована на розвиток і зміцнення потенціалу жіночої спільноти в Україні та надання якісних послуг в області сексуального та психічного здоров’я.
 
Не зупиняємось та продовжуємо тримати свій фронт!
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed