У Полтаві зареєстровано осередок БО «БФ Позитивні жінки Полтава»

18 жовтня у Полтаві зареєстровано осередок БО «БФ Позитивні жінки Полтава»! Його очолила Ольга Моторненко — регіональна координаторка Позитивних жінок у Полтаві, з якою більшість зі спільноти регіону знайомі особисто, бо ж Оля вже багато років поспіль допомагає та підтримує спільноту ВІЛ-позитивних жінок та дівчат Полтавщини. І продовжуватиме робити це й надалі, попри війну та складнощі, з якими наразі доводиться стикатися чи не на кожному кроці.
 
 
Ольга Моторненко:
 
«Ми плануємо розвиватися, продовжувати налагоджувати співпрацю як з державними структурами, так і з громадськими організаціями. Сьогодні кожна та кожен з нашої команди віддані своїй справі, як ніколи. Ворог намагається нас залякати та змусити опустити руки, змусити відвернутися одне від одного й тікати з рідної землі. Та він й досі не зрозумів, із ким воює — ми ніколи не відступимося і ніколи не перестанемо турбуватися й допомагати найуразливішим з нас. Жінки, які живуть з ВІЛ, постраждалі від насилля, ті, хто втратили свої домівки, роботу, можливість працювати й утримувати родину — усі вони — частина України, яку ми маємо зберегти та яку маємо підтримати. Тож не зупиняємось!»
 
Діяльність БО «БФ Позитивні жінки Полтава» буде спрямована на допомогу, захист, зміцнення та розвиток потенціалу українських жінок з уразливих спільнот — те, задля чого ми працювали до війни, та продовжуємо працювати зараз з подвоєними зусиллями!
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed