Надавач_ка психотерапевтичних послуг (індивідуальні консультації), напрямок 216М

17 лютого 2023 р.

Благодійна організація «Позитивні жінки» (Організація) оголошує конкурс на вакансію «Надавач_ка психотерапевтичних послуг» у проєкті «Лідерство жінок у відповіді на епідемію ВІЛ» (напрямок 216М), за фінансової підтримки Благодійної організації «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».

І. Обсяг послуг/робіт

Надання індивідуальних психотерапевтичних консультацій з різної тематики (курс з 7 консультацій) для 100 жінок, які живуть з ВІЛ, жінок, які вживають наркотики, секс-працівниць та транс*жінок. Послуги надаються онлайн на базі будь-яких онлайн-платформ.

Метою даної активності є надання тривалої індивідуальної психотерапевтичної допомоги з метою покращення психологічного стану жінок.

II. Термін надання послуг/виконання робіт:

Березень – грудень 2023 р.

IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється після їх надання, звітування з підтверджуючими документами та підписання Акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач (-ка) послуг здійснює власним коштом.

ІV. Кваліфікаційні вимоги
 Вимоги до учасників_ць  Підтверджуюча документація:
 Вища освіта  Диплом
 Релевантно: освіта у сфері психології, психотерапії, психічного здоров’я  Сертифікат про проходження навчання
 Досвід надання послуг з психічного здоров’я, зокрема, співпраці з організаціями громадського суспільства   Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
 Вільне володіння українською мовою  Резюме
V. Критерії оцінки:
 Критерії оцінки  Ваговий коефіцієнт 
 Вартість послуг (грн. за годину) або вартість робіт (без ПДВ)   40 %
 Досвід роботи  60 %

Перелік документів, які необхідно подати:

  1. Резюме/CV та мотиваційний лист з описом релевантного досвіду. 
  2. Документи на підтвердження освіти (дипломи, сертифікати тощо). 
  3. Якщо учасник_ця зареєстрований_а, як ФОП, необхідно надати такі реєстраційні документи: копія Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру, свідоцтво платника податку. Для учасників_ць, які працюють по ЦПХ – копію паспорта та копію ІНН.
  4. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток 1  до оголошення (форма додається).
  5. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою Додаток 2 (форма додається до оголошення).

Документи, які передбачають підпис учасника_ці конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу i.goncharova@ukr.net з поміткою в темі листа «Надавач_ка психотерапевтичних послуг, напрямок 216М».

Термін подання документів: до 23 лютого 2023 р.,  реєстрація документів завершується о 18:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Звертаємо Вашу увагу:

Конкурс вважаються таким, що відбувся, якщо було отримано хоча б три пропозиції, що відповідають вимогам Оголошення.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення. Після обрання переможця, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО “100 відсотків життя” на розгляд та затвердження та розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам_цям шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник_ця погоджується з наступним:

  • учасник_ця ознайомлений_а з Оголошенням, яке опубліковано  17 лютого 2023 р.;
  • Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку з отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю Організація не несе жодних зобов’язань щодо учасників_ць закупівлі або потенційних учасників_ць закупівлі;
  • Організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників_ць процедури закупівлі;
  • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників_ць конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде анульовано або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Мережі;
  • Цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови даної комерційної пропозиції та Оголошення, укласти договір на закупівлю товарів/послуг та правдивість всіх відомостей зазначених у цій комерційної пропозиції.
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed