Консультант_ка з координації діяльності регіонального шелтеру (прихистку) в м. Київ

Благодійна організація «Позитивні жінки» (Організація) оголошує конкурс на вакансію «Консультант_ка з координації діяльності регіонального шелтеру» у проєкті «Лідерство жінок у відповіді на епідемію ВІЛ» (напрямок 219М), за фінансової підтримки Благодійної організації «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».

Шелтер – це прихисток, безпечне місце, де тимчасово проживають особи, які постраждали від військовий дій, домашнього насилля та ін.

І. Обсяг послуг:

1. Послуга з влаштування жінок, які живуть з ВІЛ, є уразливими до ВІЛ груп та внутрішньо переміщених осіб, в тому числі з дітьми, до шелтеру БО «Позитивні жінки» в м. Київ.

2. Послуга з оцінки потреб жінок, які розміщуються в шелтері.

3. Розробка індивідуальних програм ресоціалізації клієнток шелтеру.

4. Консультування жінок з питань отримання медичних, психологічних та соціальних послуг в м. Київ. 

5. Соціальний супровід жінок з-поміж уразливих до ВІЛ груп та внутрішньо переміщених осіб в м. Київ.

6. Представництво інтересів жінок та їх дітей в медичних установах, соціальних службах, державних органах влади, правозахисних організаціях.

7. Скерування жінок-клієнток проєкту до фахівців для отримання юридичної допомоги та психологічної підтримки.

8. Надання жінкам, які живуть з ВІЛ, є уразливі до ВІЛ груп та внутрішньо переміщених осіб прямої благодійної допомоги за наявності ресурсів.

9. Інформаційні послуги з висвітлення діяльності проєкту в соціальних мережах, ЗМІ та на сайті Організації.

Послуги надаються в м. Київ, на базі офісу Організації (район Поділ) або на базі шелтеру (недалеко від ст. м. Лук’янівська) – до 110 годин на місяць.

II. Термін надання послуг:

Травень – грудень 2023 р.

IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється після їх надання, звітування та підписання Акту наданих послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач_ка послуг здійснює власним коштом.

ІV. Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасниць/ків  Підтверджуюча документація:
 Вища освіта  Диплом
 Релевантно: освіта у сфері громадського здоров‘я, захисту прав, соціального супроводу та мотиваційного консультування, адвокації   Сертифікати про проходження навчання
 Досвід надання послуг з консультування, соціального супроводу та підтримки жінок, вразливих до ВІЛ, внутрішньо переміщених осіб   Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
 Вільне володіння українською мовою  Резюме

V. Критерії оцінки:

 Критерії оцінки  Ваговий коефіцієнт 
 Вартість послуг (грн. за годину)  40%
 Досвід надання відповідних послуг та відповідність кваліфікаційним вимогам   60%

Перелік документів, які необхідно подати ОБОВʼЯЗКОВО :

 1. Резюме та мотиваційний лист (за бажанням) з описом релевантного досвіду.
 2. Документи на підтвердження освіти (дипломи, сертифікати тощо).
 3. Якщо учасник_ця зареєстрована, як ФОП, необхідно надати такі реєстраційні документи: копія Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру, свідоцтво платника податку. Для учасників_ць, які надають послуги, як фізична особа – копію паспорта та копію ІНН.
 4. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток 1  до оголошення (форма додається).
 5. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою Додаток 2 (форма додається до оголошення) – заповнений, підписаний та відсканований документ.

Без повного пакету документів, зазначених вище, кандидатура розглядатись не буде. Документи, які передбачають підпис учасника_ці конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу novytska.nat@pw.org.ua з поміткою в темі листа «Консультант/ка з координації діяльності регіонального шелтеру (прихистку) в м. Київ».

Термін подання документів – до 22 травня 2023 р., реєстрація документів завершується о 18:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.


Звертаємо Вашу увагу:

Конкурс вважаються таким, що відбувся, якщо було отримано хоча б дві пропозиції, що відповідають вимогам Оголошення.

Визначення переможця_ниці даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення. Після обрання переможця_ниці, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО “100 відсотків життя” на розгляд та затвердження й розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • учасник_ця ознайомлений_на з Оголошенням, яке опубліковано 8 травня 2023 р.;

  • Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку з отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю Організація не несе жодних зобов’язань щодо учасників_ниць закупівлі або потенційних учасників_ниць закупівлі;

  • Організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників_ниць процедури закупівлі;

  • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників_ниць конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде анульовано або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Мережі;

  • Цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови даної комерційної пропозиції та Оголошення, укласти договір на закупівлю товарів/послуг та правдивість всіх відомостей зазначених у цій комерційної пропозиції9

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed