Шукаємо постачальників послуг по організації заходів у 2017 році

Благодійна організація «Позитивні жінки» оголошує конкурсні торги на закупівлю послуг з матеріально-технічного супроводу заходів.

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою (кур’єрською).

2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

5. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 11 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 11 місяців.

6. Тендерна пропозиція має бути отримана Організацією у конверті форматом А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття Організацією тендерних пропозицій. Якщо конверт, що містить тендерну пропозицію, не оформлений, не запечатаний та не промаркований належний чином, то в такому разі такий конверт не приймається.

7. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається Організацією на адресу відправника.

8. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення та формі Тендерної пропозиції.

9. У конкурсі можуть брати участь юридичні особи та фізичні особи-підприємці. При цьому, фізичні особи-підприємці, які подаються на конкурс, повинні знаходитися на загальній або на спрощеній системі оподаткування (третя група), а також мати відповідні КВЕДИ на надання послуг/виконання робіт, передбачених предметом закупівлі.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

вул. Маршала Тимошенка, 19А, м. Київ, 04212

Приймання пропозицій здійснюється з 10.00 до 15.00, але якщо ви збираєтеся доставити документи особисто, зателефонуйте та домовтеся про конкретний час – ми не завжди буваємо у офісі.

Контактна особа для зв’язку: Світлана Свириденко, телефон (067) 230-73-63, електронна адреса svyrydenko.svitlana@gmail.com.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

27 січня 2017 року, до 15 год. 00 хв. за київським часом.

Розкриття тендерних пропозицій учасників торгів відбудеться:

30 січня 2017 року, о 14 год. 00 хв. за київським часом, за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 19А, м. Київ, 04212.

Документи для завантаження:

1. Оголошення про тендер.

2. Форма тендерної пропозиції.

3. Додаток 3.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed