Регіональні представниці БО «Позитивні жінки» покращують знання в питаннях гендерного насилля

Разом з першим снігом завітали до Києва регіональні координаторки БО «Позитивні жінки» на тренінг «Впровадження інструменту скринінгу гендерно-зумовленого насилля». Та, попри погодні умови, триденне навчання проходить у теплій, затишній атмосфері, яку створюють тренерки Велта Пархоменко та Аліна Сарнацька.

Знання, отримані під час тренінгу, регіональні координаторки впроваджуватимуть у своїх областях: в рамках проекту «Гендерна чутливість – запорука ефективності в реалізації програм» вони проводитимуть моніторинг інтервенцій з протидії гендерно-обумовленому насиллю у програмах лікування, профілактики ВІЛ, догляду та підтримки.

Особливо актуальним став тренінг напередодні всеукраїнської акції «16 днів проти гендерного насильства» – учасниці знайомляться з самою концепцією гендерно-зумовленого насилля, його видами та факторами. Найбільшим кричущим порушенням прав жінок в Україні й досі залишається домашнє насилля. Згідно з інформацією інституту демографії та соціальних досліджень, щорічно 1,1 млн українок стикаються з фізичною та сексуальною агресією в сім’ї. За даними МВС, щороку від рук кривдників гине близько 600 українок. На жаль, ця проблема в Україні перебуває «в тіні».

Олена Стрижак, Голова правління БО «Позитивні жінки» розповіла про необхідність виявлення основних бар’єрів та ресурсів для протидії насильству на регіональному рівні: «Під час навчання ви отримаєте інформацію щодо чинних інноваційних методик протидії насильству силами спільноти, покращите навички щодо проведення мотиваційного інтерв’ю, навчитеся методиці проведення глибинного інтерв’ю та багато іншого, що допоможе вам у подальшій роботі».

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed