Перезавантаження та надзвичайно активний ретрит у Карпатах

Незабутні емоції, безліч позитивних вражень та чудовий відпочинок у наймальовничішому куточку України – Карпатах, отримали 28 жінок, учасниць ініціативних груп «Киянка+» та «Дніпрянка+».

Протягом трьох днів у Буковелі, с. Поляниця, в еко-готелі “Красна Поляна”, проходив IV Ретрит для жінок, які живуть з ВІЛ, та був спрямований на відновлення жіночої енергії, розширення світогляду і розвиток впевненості в собі шляхом усвідомлення своїх сильних і слабких сторін, а також їх трансформацію.

«Цей ретрит був найнеймовірніший та найпродуктивніший! Вдруге за всю історію таких тренінгів дівчата підкорили гору Хом’як! І можна сміло казати, що це перемога не є фізичною, ви би тільки бачили яка сила духу була присутня у групі, яка підкорила цю вершину, скільки відчувалося єднання і взаємопідтримки», – ділиться враженнями учасниця групи «Киянка+».

Як розповіла Віра Варига, членкиня правління БО «Позитивні жінки», регіональна координаторка у м. Києві: «Ми організували цей захід з метою подолання внутрішньої стигми жінками, які живуть з ВІЛ, а також попередження та подолання наслідків насильства, жінками, які були та/або є жертвами психологічного, фізичного, фінансового та сексуального насильства».

Цього разу учасницями стали 13 жінок з м. Дніпра та 15 жінок з м. Києва, які:

  • ВПО, що переживають посттравматичний синдром (ПТСР);
  • жінки, які зіткнулись з дискримінацією і насильством та перебувають у шелтері “Новая Я” у м. Дніпро;
  • матері-одиначки, багатодітні матері, жінки у яких є особливі діти.

Це важко уявити, але основним правилом під час ретриту був «Час Мовчання» – всі три дні без ґаджетів, соціальних мереж, без зв’язку з зовнішнім світом з метою досягти ментального розвантаження. І такий експеримент дав дуже хороші результати: дівчата ще більше здружилися, разом планували свій активний відпочинок, дуже багато спілкувалися та отримали безліч незабутніх емоцій від подорожі.

Захід організований БО «Позитивні жінки» та ГО «Здорове людство», за фінансової підтримки Фонд Олени Пінчук, МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід», AFEW Ukraina, еко-готель «Красна поляна», волонтерської підтримки  Євгенії Гранде та Вікторії Щур.

 

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed