Представники церкви та активістки жіночого руху говорили про гендерно-чутливі послуги у сфері ВІЛ

“Я хочу, щоб сьогодні тут прозвучало слово “довіра”, – ця фраза стала лейтмотивом навчального семінару для лідерок БО “Позитивні жінки” та представників релігійних громад з регіонів України, який пройшов у Києві 5 грудня.

13 регіональних координаторок і 14 представників релігійних громад налагоджували комунікацію задля подальшої співпраці та впливу на розвиток програм, заходів та послуг, у тому числі гендерно-чутливих, у сфері профілактики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та інших соціально небезпечних захворювань, догляду та підтримки людей, які живуть із захворюваннями.

“Для нас є дуже важливим сьогоднішній семінар, ми сподіваємося підвищити інформаційний рівень, щоб у своїй роботі доносити прихожанам інформацію про ВІЛ і туберкульоз, розповідаючи про важливість подолання стигми до людей, які живуть з ВІЛ”, – наголосив Віталій Лисокінь, представник Херсонської обласної ради з координації дій у відповідь на поширення ТБ та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Протягом дня учасниками піднімалося багато проблемних питань, з якими вони зустрічаються у роботі. Тому у нагоді стало отримання практичних навичок адвокаційної діяльності у раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

 

Олена Стрижак, голова правління БО “Позитивні жінки”, висловила сподівання, що результатом зустрічі стане впровадження спільних програм на регіональному та національному рівнях.

Живе та емоційне спілкування, безліч запитань та діалог представників релігійних та жіночих організацій, в майбутньому, сподіваємося, дадуть плідні результати.

 

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed