Найбільшу Міжнародну конференцію зі СНІДу в 2020 році переведено у віртуальний формат

У зв’язку з загальними міжнародними карантинними діями та триваючою боротьбою з пандемією COVID-19, 23-я Міжнародна конференція зі СНІДу (СНІД-2020), проведення якої було заплановане в Сан-Франциско та Окленді 6-10 липня 2020 року переводиться в віртуальний формат.

З цієї нагоди Оргкомітет Конференції оприлюднив Оголошення.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІРТУАЛЬНУ КОНФЕРЕНЦІЮ “СНІД-2020”

Здоров’я та безпека нашої спільноти є для нас пріоритетом. З урахуванням пандемії COVID-19 23-а Міжнародна конференція зі СНІДу (СНІД-2020), яка відбудеться 6-10 липня 2020 року, стане першою віртуальною Міжнародною конференцією зі СНІДу.

Віртуальна конференція СНІД-2020 дозволить делегатам отримати доступ до самих останніх наукових даних з ВІЛ-інфекції, адвокації та інформації, а також взяти участь в обговоренні тих тем, що традиційно подаються на конференції. Конференція пропонує платформу для організації віртуальних сесій і мережевої взаємодії спільнот, включаючи виставки, семінари, Глобальне село, сателітні сесії і заходи, що передують конференції. Ці сесії і заходи будуть доступні широкій аудиторії у всьому світі.

Ми прийняли це рішення на основі інформації, що надходить від Всесвітньої організації охорони здоров’я, ЮНЕЙДС, провідних глобальних і місцевих органів охорони здоров’я і людей, що живуть з ВІЛ, по всьому світу. Зокрема, ми чітко усвідомлюємо, що ми недостатньо інформовані про вплив COVID-19 на здоров’я людей, які живуть з ВІЛ, – наскільки висока їх вразливість до COVID-19 або ризик серйозних ускладнень.

Тому ми зобов’язані знизити будь-який потенційний ризик для спільноти людей, які живуть з ВІЛ.

Більш того, багато хто з тих, хто планував взяти участь в конференції, сьогодні знаходяться на передовій боротьби з епідемією COVID-19 по всьому світу. Ми відповідаємо за те, щоб не піддавати ризику цих людей або спільноти, які вони представляють, а також за те, щоб не переспрямовувати їх зусилля в цей важливий момент протидії пандемії.

Віртуальна конференція СНІД-2020 дозволить привернути увагу учасників до міст, які приймають конференцію – Сан-Франциско і Окленду. Ці два міста будуть представлені через призму науки, інновацій та активізму, приділяючи особливу увагу діяльності організацій регіону затоки Сан-Франциско, спрямованої на забезпечення рівного доступу до послуг охорони здоров’я в рамках місцевих ініціатив «Зупинити епідемію ВІЛ-інфекції».

Наша прихильність рішенням проблем в сфері глобального здоров’я, яка переживає стрімкі зміни, і наш намір вистояти перед лицем невідомості сильніше, ніж будь-коли.

Тема конференції в цьому році – Життєстійкість. Це найбільш відповідне слово для опису ВІЛ-спільноти та нашої здатності об’єднуватися, щоб продемонструвати нашу спільну відданість протидії ВІЛ-інфекції на глобальному рівні.

Зареєстровані делегати своєчасно отримають приватні повідомлення з інформацією про нові зниження цін на участь в конференції. Інформація про віртуальну програму конференції буде доступною в найближчі кілька тижнів. Слідкуйте за новинами, щоб отримати додаткову інформацію в найближчому майбутньому.

 

Антон Позняк, MD

Президент, Міжнародне товариство зі СНІДу

Міжнародний голова Конференції СНІД 2020

Великобританія

 

Синтія Кері-Грант

Місцева співголовуюча Конференції СНІД 2020

Сполучені Штати Америки

 

Моніка Ганді, MD, MPH

Місцева співголовуюча Конференції СНІД 2020

Сполучені Штати Америки

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed