«Позитивні Жінки» взяли участь в проведенні оцінки інституційного потенціалу жіночих організацій на національному рівні

На початку 2020 року було оприлюднено дослідження «Результати оцінки інституційної спроможності жіночих правозахисних організацій та підходів до мережування жіночих організацій в Україні» від НДО «Пакт». Регіональні представниці БО «Позитивні Жінки» взяли активну участь в опитуваннях щодо оцінки інституційного потенціалу жіночих організацій на національному рівні.

У березні 2019 року міжнародна неурядова організація Пакт за підтримки Міністерства закордонних справ Канади розпочала впровадження в Україні п’ятирічного проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні». Метою Проєкту є підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування ґендерної рівності в Україні. Досягнення мети відбуватиметься шляхом поліпшення систем управління, підвищення стійкості та продуктивності місцевих організацій, які працюють у сфері захисту прав жінок в Україні, та посилення ефективності національних і регіональних платформ, мереж і альянсів жіночих організацій.

Пакт має більш ніж 40-річний досвід у розбудові потенціалу організацій громадянського суспільства в понад 40 країнах світу. Цей досвід ліг в основу роботи проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні».

Першим кроком у рамках Проєкту стало проведення оцінки інституційного потенціалу жіночих організацій, результатам якого присвячено цей звіт. У ході цього дослідження Пакт також приділив увагу аналізу підходів до мережування жіночих організацій як важливій складовій їхньої організаційної спроможності. За результатами аналізу підходів до мережування жіночих організацій зроблено спробу типологізувати мережі за формами та метою об’єднання, визначити передумови, переваги та ризики об’єднання жіночих організацій у мережі.

Отримані результати дослідження слугуватимуть для планування діяльності проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», зокрема роботи з розвитку спроможності жіночих організацій в Україні та посилення їхнього потенціалу з розбудови партнерств і мережування. Ці дані є відкритими для використання всіма зацікавленими сторонами, залученими до розбудови потенціалу жіночих організацій.

Результати дослідження знаходяться за посиланням

 

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed