Тренінг-семінар «Врахування гендерної складової в планах дій з реалізації Стратегії»

26-28 серпня у місті Одеса на тренінгу «Врахування гендерної складової в планах дій з реалізації Стратегії» зустрілись представниці спільноти жінок, які живуть з ВІЛ.

«Досягнення елімінації передачі ВІЛ від матері до дитини в Україні є основним завданням для спільноти жінок, які живуть з ВІЛ, тому розроблені під час нашого заходу кроки активних дій в 18 областях України та згуртованність впровадження стали результатом трьохденної зустрічі» – Олена Стрижак.

Основними тезами зустрічі були:

– презентація та обговорення результатів гендерного аудиту;
– від результатів аудиту до результатів для жінок;
– презентація та обговорення планів адвокації;
– гендерне бюджетування як запорука ефективного реалізації планів;
– впровадження вілідації елімінації передачі від матері до дитини ВІЛ-інфекції та сифілісу в Україні;
– основи гендерного аналізу.

«У листопаді 2019 року Кабінет Міністрів України затвердив Стратегію боротьби з ВІЛ, туберкульозом та гепатитом до 2030 року. Процес розробки такої такої довгострокової стратегії вимагав участі організацій громадянського суспільства для забезпечення прав людини та гендерної справедливості у вирішенні питань, що стосуються громад» – Олена Стрижак, голова правління БО «Позитивні жінки».

Тренінг відбувається у рамках проекту «Гендернмий аудит», за фінансової підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на замовлення БО «Позитивні жінки». Організатори «Альянс Консалтансі».

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed