Як пройшов Шостий Національний Жіночий Форум з ВІЛ та СНІД

30 вересня – 3 жовтня у Святогірську пройшов наш Шостий Національний Жіночий Форум з ВІЛ та СНІД.

Шість років тому в Україні не проводилось великих заходів для жінок з ВІЛ. Першочерговою метою нашої події було зібрати всіх бажаючих жінок та дівчат, які б розповіли про свої досягнення і потреби. Зараз Форум став значно масштабнішим.

Цього року, через виклики карантину, довелось сумістити офлайн та онлайн формати. Це цікавий, складний, але вдалий для нас досвід.

«Найбільш яскравою подією Форуму для мене став Марш жінок, які живуть з ВІЛ, та їх соратниць, який пройшов 2 жовтня. Він важливий та показовий для нас, адже це перший марш, організований нами самостійно. Більше того, він був проведений як запланована частина Форуму. До цього я брала участь в такого роду акціях лише під час міжнародних конференцій зі СНІДу. Тепер ми зробили це в Україні», – розповіла свої враження Олена Стрижак

Після завершення Форуму ми одразу почали обговорення наступного місця проведення.

Олена розповіла про такі плани на майбутнє:

«Для мене важливо аби наступного року ми зробили пріоритетною свою діяльність з ВІЛ-позитивними молодими жінками, дівчатками та підтримали їхнє бажання активізуватися. Ключовою стала участь дівчини-підлітка в нашому Форумі, як спікерки з відкритим обличчям, та її готовність організувати в майбутньому групу для дівчат з різних областей України, в форматі онлайн. Ця ініціатива сприятиме розвитку руху дівчат та підлітків в Україні, аби озвучувати свої потреби на різних рівнях. Ще один акцент – на жінках з маленьких міст та сіл. На Форумі було озвучено, що ці жінки не мають повноцінного доступу до інформації та послуг. Через це ми будемо підтримувати створення груп для жінок в малих містах, враховуючи усі ризики та заохочуючи ініціативу наших учасниць об’єднатися».

Ознайомитися з фотозвітом та відчути атмосферу події можна на сторінці у фейсбук https://m.facebook.com/media/set/?set=a.3406735209405723&type=3

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed