Чергові Загальні Збори БО «Позитивні жінки»

Шановна учасниця БО “ПОЗИТИВНІ ЖІНКИ“!

Керуючись Статутом Благодійної організації «Позитивні жінки», Правлінням організації 02 грудня 2021 року було затверджено порядок денний чергових Загальних зборів, які проходитимуть 17 грудня 2021 року з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, RAZIOTEL, вул. Ямська, 52.

Порядок денний Загальних зборів:

1. Обрання Голови та Секретарки Загальних зборів.
2. Затвердження Порядку денного.
3. Звіт Правління та Голови правління БО “Позитивніжінки” за 2021 рік.
4. Звіт Наглядової ради БО “Позитивні жінки” за 2020 рік.
5. Ротація складу Наглядової ради БО “Позитивні жінки”.
6. Презентація Операційного плану БО “Позитивні жінки” на 2022 рік.
7. Презентація Комунікаційної стратегії БО “Позитивні жінки” на 2022-2024 роки.
8. Внесення змін до Статуту БО «Позитивні жінки».
9. Проведення державної реєстрації нової редакції Статуту БО «Позитивні жінки» та визначення особи, якій доручається здійснення всіх необхідних дії для проведення державної реєстрації нової редакції Статуту.
10. Інше.


Згідно Статуту БО «Позитивні жінки»
, пропозиції щодо порядку денного Загальних зборів учасниці Організації надсилають до Секретаріатуpositivewomen.ukraine@gmail.com не пізніше, ніж за 7 (сім) днів до проведення Зборів.

Рішення про включення питань до порядку денного приймає Секретаріат Організації. За рішенням учасниць Загальних зборів на Загальних зборах можуть розглядатися і не включені до порядку денного питання.

Згідно витягу зі Статуту БО «Позитивні жінки» від 28 вересня 2017 року «п.п. 4.1.7. Дійсні учасники Організації, що завідомо не можуть бути присутніми на Загальних зборах Організації, мають право доручити іншим учасникам Організації представляти їх інтереси наЗагальних зборах Організації, про що такі дійсні учасники мають поінформувати Правління Організації за 10 днів, або відразу як дізнались про це».

Просимо врахувати існуючі правила участі у масовихзаходах під час карантину зважаючи на визначений рівеньепідемічної небезпеки на дату проведення заходу, а саме:
«Жовтий» рівень: учасники та учасниці заходу  маютьдокумент про отримання хоча б однієї дози вакцини відCOVID-19 або негативий ПЛР-тест чи експрес-тест на COVID-19, чинний 72 години;
«Червоний» рівень: всі учасники та організатори маютьдокумент про повний курс вакцинації від COVID-19 або негативий ПЛР-тест чи експрес-тест на COVID-19, чинний 72 години.
Дотримання маскового режиму – обов’язкове.

Контактна особа щодо організаційних питаньОльгаМардарь, контактний номер телефону: +38 (097) 246-23-19, email: olga_mardar1@ukr.net

Запрошення на Загальні Збори БО «Позитивні жінки»

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed