У Ірпіні пройде 4-й Національний Жіночий форум з ВІЛ та СНІД

16-18 жовтня 2018 року в м. Ірпінь, у готелі «Конференц-Хол Ірпінь» відбудеться 4-й Національний жіночий форум з ВІЛ та СНІД в Україні з міжнародною участю.

Основні завдання Форуму – надихнути та зміцнити потенціал активісток, сформувати команду для впровадження адвокаційних цілей/пріоритетів організації; сформулювати пріоритети жінок у їх різноманітності (географічні, вікові, поведінкові особливості, соціальна вразливість, вразливість перед законом, ідентичність, соціальний статус та інше), окреслити перспективи розвитку на 2019-2020 роки.

До участі у Форумі запрошуються: жінки-активістки з України, що працюють у сфері ВІЛ та СНІД; членкині БО «Позитивні жінки»; представники та представниці українських та міжнародних організацій, які працюють в сфері подолання епідемії ВІЛ та в сфері інтеграції гендерної рівності; представники та представниці влади. У заході візьмуть участь представниці жіночих організацій з Молдови, Казахстану та Білорусі.

Проведення 4-го Національного жіночого форуму з ВІЛ та СНІД в Україні з міжнародною участю стало можливим завдяки підтримці наших партнерів, а саме: БО «100% ЖИТТЯ», Програма з розвитку ООН в Україні, ООН Жінки в Україні, Фонд Олени Пінчук та МБО “Євразійська жіноча мережа зі СНІДу”.

Всі витрати, пов’язані з участю у Форумі, бере на себе організатор заходу.
У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся до представниць Оргкомітету Форуму, Олени Грідасової та Ганни Арябінської за телефонами +38 (067) 401-99-39, +38 (099) 365-04-72 або електронною адресою egridasova@gmail.com та
mio.positive.women@gmail.com

Медіа-підтримка Talent Creative Agency Smart Buro

 

Про результати попередніх Форумів ви можете ознайомитися на сторінці заходу у мережі Фейсбук.

Хештег Форуму – #womenhivforum

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed