Загальні збори БО «Позитивні жінки»: підбито підсумки та намічено вектор подальшої роботи

З метою зміцнення організаційної спроможності та покращення роботи у наступному році, учасниці БО «Позитивні жінки» з різних куточків України приїхали до Києва, щоб взяти участь у загальних зборах. Основними питаннями, які вирішувалися шляхом голосування, були внесення змін до статутних документів, а також підбиття підсумків року, що минає та планування діяльності у 2019 році.

Як повідомила голова правління Олена Стрижак, протягом 2018 року БО «Позитивні жінки» розбудовувала спроможність представниць та ініціативних груп спільноти жінок, які живуть з ВІЛ в 10 регіонах України: Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Черкаська, Херсонська області та м. Київ. 10 регіональних представниць увійшли до складу координаційних рад з профілактики та подолання епідемії ВІЛ/СНІД, що є значним досягненням, адже співпраця з представниками місцевої влади дасть можливість привернути увагу до проблем та потреб жінок, які живуть з ВІЛ.

Важливим досягненням стало відкриття двох нових регіональних представництв у м. Рівне та м. Дніпро. У жовтні 2018 року відбувся четвертий Національний жіночий форум з ВІЛ/СНІД, який об’єднав близько 70 учасників. До заходу приєдналися учасниці Євразійської жіночої мережі зі СНІДу з Молдови, Казахстану та Білорусі та представники влади: Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я, Микола Поворозник перший заступник Київського міського голови, Наталія Нізова, радниця Міністра охорони здоров’я, а також міжнародні експерти.

Серед планів на наступний рік є відкриття трьох регіональних відділень в областях, які будуть визнані найбільш потенційно спроможними, проведення перевиборів управлінських посад БО, проведення п’ятого Національного жіночого форуму з ВІЛ/СНІД з міжнародною участю та багато іншого, про що ми вам повідомимо на початку наступного року.

 

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed