Регіональні представниці навчаються проводити моніторинг насильства

11 регіональних координаторок БО «Позитивні жінки» беруть участь у дводенному тренінгу «Моніторинг насильства в програмах профілактики, догляду та підтримки у зв’язку з ВІЛ», який проходить 2-3 серпня у Києві, у готелі “Верховина”.

Метою тренінгу є посилення потенціалу спільноти жінок, які живуть з ВІЛ, в питаннях моніторингу гендерно обумовленого насильства.  Досвідчена тренерка, правозахисниця, голова правління «Євразійської Жіночої мережі зі СНІДу» Світлана Мороз, за допомогою інтерактивних методик та вправ, покращує знання учасниць у вказаному напрямку.

Завдання, які ми поставили собі:

  • Покращити знання регіональних координаторок БО “Позитивні жінки” в питаннях гендерно обумовленого насильства та дотичних питаннях.
  • Зробити регіональних координаторок БО “Позитивні жінки” спроможними застосувати інструмент моніторингу гендерно обумовленого насильства силами спільнот серед клієнток програм з лікування, профілактики ВІЛ, догляду та підтримки. Надати регіональним координаторкам БО “Позитивні жінки” практичні навички роботи зі структурованим опитувальником для моніторингу випадків гендерно обумовленого насильства силами спільнот серед клієнток програм з лікування, профілактики ВІЛ, догляду та підтримки.
  • Спланувати процес збору, збереження та обміну даними протягом проведення дослідження в 10 регіонах України.

Під час навчання багато часу відводиться на колективну роботу, завдяки чому координаторки, працюючи в групах, ще більше згуртовуються. У веселій, по-домашньому дружній атмосфері, обговорюються складні та дуже важливі питання національного рівня. Тренерка має за мету зробити регіональних координаторок спроможними застосувати інструмент моніторингу гендерно-зумовленого насильства силами спільнот серед клієнток програм з лікування, профілактики ВІЛ, догляду та підтримки.

Друга частина навчання учасниць спрямована на формування практичних навичок роботи зі структурованим опитувальником для моніторингу випадків гендерно-зумовленого насильства, якими користуватимуться в ході збору даних під час проведення дослідження, яке проведе БО «Позитивні жінки» до кінця року.

Довідка:

У ході Спеціальної сесії Генеральної асамблеї ООН з ВІЛ/СНІД, проведеної у 2016 році країни-члени ООН, включаючи Україну, одностайно прийняли нову Політичну декларацію з ВІЛ/СНІД, згідно з якою взяли на себе зобов’язання щодо викоренення гендерної нерівності, насильства та обмеження прав за гендерною ознакою з метою збільшення доступу до послуг для осіб з груп підвищеного ризику щодо інфікування на ВІЛ.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed