ВІЛ-позитивна жінка вперше доповідала від імені своєї спільноти в якості повноцінної членкині Нацради
Сьогодні, 22 серпня, у Києві відбулося засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу
Українські жіночі організації готують звіт по виконанню Пекінської декларації. “Позитивні жінки” приєднуються до них
20 серпня 2019 року в офісі Уповноваженного Верховної Ради з прав людини відбулася національна консу
Регіональні представниці навчаються проводити моніторинг насильства
11 регіональних координаторок БО «Позитивні жінки» беруть участь у дводенному тренінгу «Монітори
