В День пам’яті померлих від СНІДу «Позитивні Жінки» виступили з мотиваційними промовами в ЗМІ

17 травня 2020 року в Міжнародний День пам’яті померлих від СНІДу «Позитивні Жінки» долучилися до вшанування пам’яті з мотиваційними промовами в ЗМІ та в соціальних мережах.

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я День пам’яті померлих від СНІДу проводиться кожну третю неділю травня. Вперше цей день відзначили у 1983 році в Сан-Франциско (США). На той момент у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювання на цю страшну недугу.  Організаторами проведення акції пам’яті померлих від СНІДу стали люди, які особисто пережили біль втрати рідних і друзів.

Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями не було велелюдних акций пам’яті, і більшисть акцій в світі була зосереджена в соціальних мережах, та в репортажах ЗМІ. «Позитивні Жінки» долучилися до шерегу акцій як в Україні, так і в світі.

Представниця БО «Позитивні Жінки» Олена Щепелева взяла участь, розповіла свою історію та виступила з мотиваційною промовою в програмі Національного Телеканалу 1+1. Повний сюжет можна переглянути за посиланням.

https://www.facebook.com/PositiveWomenUA/videos/291291208700942/

 

Координаторка з доступу до послуг уразливих до ВІЛ груп БО «Позитивні Жінки» Вера Варига виступіла з дуже емоційною промовою під час онлайн-концерту гурту Pianoбой, присвяченого пам’яті людей, які загинули через СНІД. Концерт був організований Всеукраїнською Мережею 100% Життя.

https://www.facebook.com/PositiveWomenUA/videos/723930415062141/

 

Керівниця БО «Позитивні Жінки» Олена Стрижак взяла участь, та виступила з промовою під час всесвітнього меморіального онлайн-івенту, який був організований Глобальною Мережею Людей, які Живуть із ВІЛ (Global Network of People Living with HIV) та Міжнародною Спільнотою Жінок, які живуть з ВІЛ (International Community of Women Living with HIV).

Олена Стрижак

 

 

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed