Запрошення до участі у тендері на закупівлю послуг з організації заходів

Благодійна організація «Позитивні жінки» в рамках проєкту «Лобіювання інтересів жінок, які живуть із ВІЛ/СНІД, в управлінських рішеннях, що ухвалюються в місцевих громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру згідно договору RPP/2021/03/005/HIV/AIDS від 09.03.2021 р. цим оголошенням запрошує надавачів послуг з організації заходів до участі в тендерів на закупівлю відповідних послуг.

Перелік послуг (детальніше у технічному завданні – Додаток 2):

  1. Організація 6 навчальних 2-денних тренінгів в містах Краматорськ (Донецька область), Рубіжне (Луганська область), Запоріжжя, Мелітополь (Запорозька область) за участі 11 осіб на кожному.
  2. Організація 3 дводенних візитів технічної підтримки експертки в мм.. Краматорськ (Донецька область), Рубіжне (Луганська область), Мелітополь (Запорозька область).
  3. Організація 2-денного тренінгу для 15 учасників_ць в м. Краматорськ (Донецька область).
  4. Забезпечення витратними матеріалами та товарами щомісячних занять в рамках інтервенції «Школа життя з ВІЛ».

Надавачі послуг мають бути офіційно зареєстровані для здійснення відповідної діяльності на території України, мати відповідні КВЕД, мати можливість надавати послуги без ПДВ, повинні мати успішний досвід надання послуг з організації заходів від 3-х років.

Адреса надання послуги: згідно технічного завдання.

Тендерну документацію можна завантажити за цим посиланням. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Тендерних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені до 17:00 годин 27 липня 2021 року за адресою: м. Київ, вул. Костянтинівська, 46-52, кв. 1, а також  в електронному вигляді надіслані на пошту ПРООН grants.ua@undp.org  з темою листа «Угода № RPP/2021/03/005/HIV/AIDSвідкритий тендер» після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Тендерні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за електронної адресою: novytska.nat@gmail.com.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed