Навчання з питань психічного та сексуального здоров’я представниць БО «Позитивні жінки»

21—22 липня в Черкаській області проходило навчання з питань психічного та сексуального здоров’я для представниць БО «Позитивні жінки» з 20–ти регіонів України, а також 13 учасниць «Черкащанка+»— групи підтримки для жінок, які живуть з ВІЛ.

Залучена коуч-тренерка Юлія Гайворонська обговорювала з активістками та учасницями тренінгу різні аспекти сексуального та психічного здоров’я:

— Розібрали механізми та шкалу стресу, методики виходу з кризових ситуацій та їх попередження

— Поміркували на тему сексу — що таке секс, сексуальна конституція чоловіків та жінок

— Розібрали ефектівні й екологічні вправи для роботи із запитами клієнток, які звертаються по допомогу в організацію.

Дуже емоційним моментом було написання кожною учасницею листів до себе самих — звернення до тої дівчинки, за якою скучили, та лист—прощення, щоб пробачити себе за те, що не відпускаємо…

На завершення Юлія звернулась до жінок з побажанням: “Світіть яскравіше! Одна людина може багато вирішити на шляху інших, кожна відповідь на свій особистий запит – це можливость для тих, хто поруч. Ми повинні продовжити роботу у цьом напрямку й задуматися щодо організації жіночого табору з цієї тематики на три—п’ять днів, щоб кожна жінка мала час на глибинне занурення в свою сексуальність і відновлення ресурсу”.

Захід відбувся за підтримки Eurasian Women’s Network on AIDS в рамках проекту «Просування висновків і рекомендацій дослідження, проведеного під керівництвом жінок і місцевих громад «Жінки, ВІЛ та COVID-19 в СЕЦА»», що фінансується ПРООН Регіональний Хаб в Стамбулі.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed