«Киянка+» відкриває двері для нових учасниць

Ради поділитися з вами приємної новиною – з початку серпня у БО «Позитивні жінки» стартував проєкт «Підтримка і наснаження жінок та дівчат, які живуть з ВІЛ, протидія насильству та стигмі, розвиток потенціалу у Київському регіоні» за фінансової підтримки AIDS Healthcare Foundation, у партнерстві з AHF-Ukraine.

Координаторка проекту Віра Варига, наголошує:

«В рамках проекту ми допомагаємо долати учасницям внутрішні страхи та переживання, разом долаємо самостигму, боремося з порушенням прав, працюємо з підняттям самооцінки жінки/дівчинки, допомагаємо прийняти себе в новому статусі та усвідомити, що ВІЛ — звичайна хвороба, яку вона контролює, надаємо послуги з психотерапії, організовуємо зустрічі з цікавими, успішними людьми, медиками-вузькими спеціалістами, підтримуємо ініціативи жінок.

Кожна дівчинка та жінка – це окрема історія та доля, так сама як і допомога, супровід потребує нестандартних рішень та чутливих підходів, орієнтованих саме на цю людину.

Я дуже пишаюся нашою командою, яка складається з жінок, які живуть з ВІЛ, та є професіоналками своєї справи і безмежно вдячна AHF за надану можливість, AHF-Ukraine – за партнерство та підтримку».

Три напрямки діяльності проекту:

  1. Подолання самостигми та прийняття свого ВІЛ-статусу.
  2. Програма послуг та заходів з профілактики та подолання наслідків насильства.
  3. Підтримка та наснаження дівчат-підлітків, які живуть з ВІЛ.

За час існування групи підтримки «Киянка+» ми зрозуміли, що на шляху прийняття свого нового статусу більшості жінок заважає насильство, з яким вони зустрічаються у повсякденному житті. Через відсутність підтримки, незнання своїх прав, страх і самозвинувачення, жінки, які живуть з ВІЛ, закриваються у собі, нібито захищаючись від навколишнього світу. Якщо зверху на цю лавину падає будь-який прояв насильства, ноша стає справді нестерпної. В такому випадку на допомогу приходить мультидисциплінарна команда фахівців проекту, підтримка від інших учасниць «Киянка+».

«Родзинкою» нашого проекту є інтервенція «Школа життя з ВІЛ», яка складається з серії майстер-класів на різні тематики. Школа допомагає учасницям швидше прийняти статус, вчить як жити з ВІЛ, як розповісти рідним, оточенню, лікарям, чоловікові чи сексуальному партнеру про свій статус. Тут жінки отримують найнеобхідну інформацію, яку можна буде використовувати у різних сферах життя, що полегшує прийняття ними свого статусу. Учасниці Школи починають по-новому, більш позитивно, а іноді й більш відповідально, ставитися до свого життя – вони цінують його! Знаходять сили і внутрішні ресурси для відновлення або побудови нових безпечних відносин з партнерами, на основі поваги та рівності.

В рамках нового напрямку роботи з дівчатами – підлітками передбачено:

  • серію онлайн-психотерапевтичних груп “Я приймаю себе”;
  • серію вебінарів “Я і моє сексуальне і репродуктивне здоров’я”;
  • майстер-класи, спрямовані на підвищення самооцінки (візаж, фотосесія та інше).

Для того щоб дівчинка/жінка почувала себе добре, була здоровою, могла реалізовуватися і просто бути щасливою – їй потрібно навчитися жити з ВІЛ, прийняти діагноз, почувати себе достойно і на рівні з усіма. І ми, як ніхто інший, знаємо як це зробити!

Телефонуйте на Гарячу лінію та приходьте до нас:

096-300-12-72 (напрямок по роботі зі стигмою);

067-323-31-36 (робота з дівчатами-підлітками);

096-565-14-20 (протидія насильству);

067-239-69-36 (загальні питання для жінок/дівчат, які живуть з ВІЛ)

Ви не самотні у цьому світі!

***

Група “Киянка+” створена у 2014 році за підтримки наших партнерів “100% життя. Київський регіон”, “МБФ “СНІД Фонд Схід-Захід” та PWW. Сьогодні багато жінок, які раніше отримали допомогу та підтримки, прийняли свій статус та розділяють цінності, мету та цілі благодійної організації “Позитивні жінки”, вносять свій вклад в подальший розвиток групи.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed