Оголошення про проведення Загальних зборів діючих учасниць БО “Позитивні жінки”

Запрошуємо діючих учасниць благодійної організації “Позитивні жінки” на Загальні збори, які проходитимуть 27 вересня 2021 року з 12 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв. за адресою: м. Київ вул. Костянтинівська, 46-52, підїзд 1, офіс 1.

Порядок денний Загальних зборів:

  1. Затвердження Стратегічного плану Організації на 2022-2024 роки.
  2. Прийняття нових учасниць до складу БО «Позитивні жінки».
  3. Внесення змін до Статуту БО «Позитивні жінки».

Згідно Статуту БО «Позитивні жінки» – пропозиції щодо порядку денного Загальних зборів учасниці Організації надсилають до Секретаріату не пізніше, ніж за 7 (сім) днів до проведення зборів. Рішення про включення питань до порядку денного приймає Секретаріат Організації. За рішенням учасниць Загальних зборів на Загальних зборах можуть розглядатися і не включені до порядку денного питання.

У разі виникнення будь-яких питань, прохання надсилати свої пропозиції Секретаріату до 20 вересня 2021 року.

Згідо витягу зі Статуту БО «Позитивні жінки» від 28 вересня 2017 року «п.п. 4.1.7. Дійсні учасники Організації, що завідомо не можуть бути присутніми на Загальних зборах Організації, мають право доручити іншим учасникам Організації представляти їх інстереси на Загальних зборах Організації, про що такі дійсні учасники мають поінформувати Правління Організації за 10 днів, або відразу як дізнались про це».

Запрошення на Загальні збори

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed