Річниця прийняття Глобальної стратегії прискорення ліквідації раку шийки матки

Два роки тому, 17 листопада, Всесвітньою організацією охорони здоров’я було прийнято Глобальну стратегію прискорення ліквідації раку шийки матки — стратегію, яка є вкрай важливою для України та для українських жінок, які живуть з ВІЛ.
 
Попри знання, інструменти та технології, якими володіє сучасна медицина, рак шийки матки щорічно вбиває понад 342 000 жінок у різних країнах (2020р). Близько половини з них — жінки, які живуть з ВІЛ, оскільки вони мають у 6 разів більший ризик захворіти на рак шийки матки, аніж ті, хто не мають ВІЛ. Відповідальне ставлення до прийому АРТ та стану свого здоров’я дещо знижує цей показник, проте він лишається критичним.
Кожні дві хвилини одна жінка у світі втрачає життя через захворювання, якому можна запобігти та яке можна вилікувати. Все, що для цього потрібно — мати безперешкодний доступ до якісної вакцини, діагностики та лікування. Жінки, які живуть з ВІЛ в Україні, усього цього все ще не мають.
 
Глобальна стратегія, прийнята ВООЗ у 2020 році, має бути якнайшвидше впроваджена у нашій країні. Вона повинна діяти та рятувати життя вже сьогодні. Тож ми не маємо зупиняти адвокаційні зусилля, спрямовані на її впровадження та отримання українськими жінками можливості боротися з раком шийки матки.
 
 
➡️ Більше про ситуацію з раком шийки матки на сьогодні можна дізнатися на сайті UNAIDShttps://www.unaids.org/…/20221117_ending-cervical…
 
➡️ Більше про Глобальну стратегію та її цілі — https://www.unaids.org/…/HIV-and-cervical-cancer_en.pdf
d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed