Консультант_ка кризової кімнати в Івано-Франківській області

Благодійна організація «Позитивні жінки» (Організація) оголошує конкурс на вакансію «Консультант_ка кризової кімнати» в Івано-Франківській області у проєкті «Лідерство жінок у відповіді на епідемію ВІЛ» (програмний компонент 219М), за фінансової підтримки Благодійної організації «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».

 

І. Обсяг послуг:

1. Послуга з загальної координації діяльності кризової кімнати для жінок, які постраждали від насильства, які живуть з ВІЛ, є уразливими до ВІЛ, та внутрішньо переміщених осіб, в тому числі з дітьми.

2. Консультування жінок з питань отримання медичних, психологічних та соціальних послуг. 

3. Соціальний супровід та представництво інтересів жінок з-поміж уразливих до ВІЛ груп та внутрішньо переміщених осіб в медичних установах, соціальних службах, державних органах влади, правозахисних організаціях.

4. Скерування жінок-клієнток проєкту до фахівців для отримання юридичної допомоги та психологічної підтримки.

5. Надання жінкам, які живуть з ВІЛ, є уразливими до ВІЛ, та внутрішньо переміщеним особом прямої благодійної допомоги за наявності ресурсів.

6. Інформаційні послуги з висвітлення діяльності проєкту в соціальних мережах, ЗМІ та на сайті Організації.

 

Послуги надаються в м. Івано-Франківськ на базі кризової кімнати – до 100 годин на місяць.

 

II. Термін надання послуг:

Квітень – грудень 2023 р.

 

IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється після їх надання, звітування та підписання Акту наданих послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач_ка послуг здійснює власним коштом.

 

ІV. Кваліфікаційні вимоги

 Вимоги до учасників_ць  Підтверджуюча документація:
 Вища освіта  Диплом
 Релевантно: освіта у сфері громадського здоров‘я, захисту прав, соціального супроводу та мотиваційного консультування, адвокації  Сертифікати про проходження навчання
 Досвід надання послуг з консультування, соціального супроводу та підтримки жінок, вразливих до ВІЛ, внутрішньо переміщених осіб  Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду 
 Доступ до цільової аудиторії в зазначених регіонах та співпраці з місцевими органами влади, соціальними та медичними службами, НУО   Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
 Вільне володіння українською мовою  Резюме

 

V. Критерії оцінки:

 Критерії оцінки  Ваговий коефіцієнт 
 Вартість послуг (грн. за годину)  40%
 Досвід надання відповідних послуг та відповідність кваліфікаційним вимогам   60%

 

Перелік документів, які необхідно подати ОБОВʼЯЗКОВО :

  1. Резюме та, за бажанням, мотиваційний лист з описом релевантного досвіду. 
  2. Документи на підтвердження освіти (дипломи, сертифікати тощо). 
  3. Якщо учасник_ця зареєстрований_на, як ФОП, необхідно надати такі реєстраційні документи: копія Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру, свідоцтво платника податку. Для учасників_ць, які надають послуги, як фізична особа – копію паспорта та ІНН.
  4. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток 1  до оголошення (форма додається).
  5. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою Додаток 2 (форма додається до оголошення) – заповнений, підписаний та відсканований документ.

Без повного пакету документів, зазначених вище, кандидатура розглядатись не буде. Документи, які передбачають підпис учасника_ці конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу novytska.nat@pw.org.ua з поміткою в темі листа «Консультант_ка кризової кімнати».

Термін подання документів – до 5 квітня 2023 р., реєстрація документів завершується о 18:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.


Звертаємо Вашу увагу:

Конкурс вважається таким, що відбувся, якщо було отримано хоча б дві пропозиції, що відповідають вимогам Оголошення.

Визначення переможця_ниці даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення. Після обрання переможця_ниці, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО “100 відсотків життя” на розгляд та затвердження та розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам_цям шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник_ця погоджується з наступним:

  • учасник_ця ознайомлений_на з Оголошенням, яке опубліковано 29 березня 2023 р.;
  • Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку з отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю Організація не несе жодних зобов’язань щодо учасників_ць закупівлі або потенційних учасників_ць закупівлі;
  • Організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників_ць процедури закупівлі;
  • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників_ць конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде анульовано або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Мережі;
  • Цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови даної комерційної пропозиції та Оголошення, укласти договір на закупівлю товарів/послуг та правдивість всіх відомостей зазначених у цій комерційної пропозиції.


Завантажити Додаток 1 до оголошення


Завантажити Додаток 2 Salary History

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed