Консультанти_ки з надання послуг адміністрування роботи шелтеру (прихистку) в Черкаській, Чернівецькій та Хмельницькій областях

Благодійна організація «Позитивні жінки» (Організація) оголошує конкурс на вакансію «Консультанти_ки з надання послуг адміністрування роботи шелтеру» у проєкті «Лідерство жінок у відповіді на епідемію ВІЛ» (програмний компонент 219М), за фінансової підтримки Благодійної організації «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».

Шелтер – це прихисток, безпечне місце, де тимчасово проживають особи, які постраждали від військовий дій, домашнього насилля та ін.

 

І. Обсяг послуг:

1. Чергування у шелтері та розміщення жінок, які живуть з ВІЛ, є уразливими до ВІЛ та/або внутрішньо переміщених осіб, в тому числі з дітьми.

2. Забезпечення відповідних соціально-побутових умов перебування жінок у притулку в межах існуючих ресурсів.

3. Доведення під розписку до відома жінок затверджених Правил внутрішнього розпорядку притулку під час зарахування.

4. Надання інформаційних та консультаційних послуг, необхідних для комплексної допомоги жінці.

5. Представництво інтересів жінок та їх дітей в медичних установах, соціальних службах, державних органах влади, правозахисних організаціях.

6. Скерування жінок-клієнток проєкту до фахівців для отримання юридичної допомоги та психологічної підтримки.

 

Послуги надаються на базі шелтерів в мм. Черкаси, Чернівці – до 100 годин на місяць.

 

II. Термін надання послуг:

Квітень – грудень 2023 р.

 

IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється після їх надання, звітування та підписання Акту наданих послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач_ка послуг здійснює власним коштом.

 

ІV. Кваліфікаційні вимоги

 Вимоги до учасників_ць  Підтверджуюча документація:
 Вища/середня освіта  Диплом
 Досвід надання послуг з консультування, соціального супроводу та підтримки жінок, внутрішньо переміщених осіб   Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду 
 Вільне володіння українською мовою  Резюме

 

V. Критерії оцінки:

 Критерії оцінки  Ваговий коефіцієнт 
 Вартість послуг (грн. за годину)  60%
 Досвід надання відповідних послуг та відповідність кваліфікаційним вимогам   40%

 

Перелік документів, які необхідно подати ОБОВʼЯЗКОВО :

  1. Резюме та, за бажанням, мотиваційний лист з описом релевантного досвіду. 
  2. Документи на підтвердження освіти (дипломи, сертифікати тощо). 
  3. Якщо учасник_ця зареєстрований_на, як ФОП, необхідно надати такі реєстраційні документи: копія Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру, свідоцтво платника податку. Для учасників_ць, які надають послуги, як фізична особа – копію паспорта та ІНН.
  4. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток 1  до оголошення (форма додається).
  5. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою Додаток 2 (форма додається до оголошення) – заповнений, підписаний та відсканований документ.

Без повного пакету документів, зазначених вище, кандидатура розглядатись не буде. Документи, які передбачають підпис учасника_ці конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу novytska.nat@pw.org.ua з поміткою в темі листа «Консультант_ка з надання послуг адміністрування роботи шелтеру», та зазначте місто, на яке подаєтесь.

Термін подання документів – до 5 квітня 2023 р., реєстрація документів завершується о 18:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.


Звертаємо Вашу увагу:

Конкурс вважається таким, що відбувся, якщо було отримано хоча б дві пропозиції, що відповідають вимогам Оголошення.

Визначення переможця_ниці даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення. Після обрання переможця_ниці, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО “100 відсотків життя” на розгляд та затвердження та розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам_цям шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник_ця погоджується з наступним:

  • учасник_ця ознайомлений_на з Оголошенням, яке опубліковано 29 березня 2023 р.;
  • Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку з отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю Організація не несе жодних зобов’язань щодо учасників_ць закупівлі або потенційних учасників_ць закупівлі;
  • Організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників_ць процедури закупівлі;
  • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників_ць конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде анульовано або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Мережі;
  • Цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови даної комерційної пропозиції та Оголошення, укласти договір на закупівлю товарів/послуг та правдивість всіх відомостей зазначених у цій комерційної пропозиції.


Завантажити Додаток 1 до оголошення


Завантажити Додаток 2 Salary History

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday Closed
Saturday Closed
Sunday Closed